LC Waikiki, Pijama ve LCW Home yeni yıl koleksiyonu’nu tanıttı

LC Waikiki, yeni yılın heyecanını ve enerjisini yansıttığı LCW Home ve Pijama Yeni Yıl Koleksiyonunu Park Hyatt İstanbul’da gerçekleştirdiği lansmanda tanıttı. Brunch davetine cemiyet ve moda dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Global moda markası LC Waikiki, cemiyet ve moda dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı etkinlikte ev tekstili ve pijama ürünlerini tanıttı. Yeni yıl konsepti ile hazırlanan ve davetliler tarafından büyük ilgi gören koleksiyonlar #LCWmutluhediyeler etiketi ile sosyal medyada da yoğun olarak paylaşıldı.  LCW Home ve Pijama Yeni Yıl Koleksiyonu

Yeni yılın olmazsa olmaz rengi kırmızının ağırlıklı olduğu koleksiyonlarda çam yeşili ve kahverenginin tonlarında renkler ve desenler dikkat çekti. Yeni yılı temsil eden kırmızılı yeşilli ekoseler, kar taneleri, kokina çiçeklerinin yer aldığı tasarımlar koleksiyonların önemli parçaları olarak yer alıyor.

Jessica May Drociunas

LC Waikiki, bugün 42 ülkede yaklaşık 900’den fazla mağazasıyla her anlamda “ulaşılabilir moda” kavramına öncülük eden ve liderliğinden aldığı güçle dünyanın dört bir yanında her kesimin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar sunuyor.

LCW Home ve Pijama Yeni Yıl Koleksiyonu

SHE AND GIRLS BAHAR 2024