Ünlü Astrolog açıkladı! 2019’da boşanmalar artacak

Ünlü Astrolog Zeynep Turan, 2019’da burçları nelerin beklediğini anlattı. Bilkent Center’da gerçekleşensöyleşide takipçileri ve astroloji meraklılarıyla bir araya gelen Turan, gökyüzünde yaşanan gelişmeleri kişiye göre yorumlamak gerektiğini söyledi. Ünlü Astrolog Bilkent Center’da 2019’u yorumladı

Astrolog Zeynep Turan

Bilkent Center, yazar ve astroloji uzmanı Zeynep Turan’ı renkli bir söyleşide ağırladı. Astroloji meraklılarıyla gerçekleşen buluşmada 2019’da yaşanacak gelişmeler hakkında bilgi veren Turan namı değer twitburç, ziyaretçilerin sorularını da yanıtladı. Gökyüzündeki gelişmelerin dünyanın seyrini değiştirdiğini belirten ünlü isim, yeni yılda siyasi anlamda birçok olay yaşanacağını ve bütün insanlığın bu olaylar neticesinde etkileneceğini ifade etti.

YENİ YILDA BOŞANMALAR ARTACAK
Gelecek hakkında ipuçları veren ve burçların nelerle karşılaşacağını yorumlayan Turan, “Astrolojide kişiye özel yorumlama vardır. Doğum yılı ve saati gezegenlerin kişi üzerindeki etkisini belirlemede en temel faktördür. Herkesin yeni yıldan beklediği konu aşk ve para konusundaki gelişmeler oluyor. 21.yy’da ‘Evlenir miyim?’ sorusu önemli değil.Asıl soru ‘Evliliği yürütebilir miyim?’ olmalı. 2019 evlilik ve boşanmanın en çok yaşanacağı yıl olacak” dedi. Yıldızların insan üzerine etkisini kendine özgü yorumlayan Turan, teknolojik gelişmelerin de hayatımızı değiştirdiğini, dolayısıyla zamana uygun hareket etmemiz gerektiğini belirterek, “2026’da evlerimizde televizyon kalmayacak.

Teknolojinin ilerlemesiyle dünya artık bambaşka bir hal aldı. 2000 öncesi doğanlar ile 2000 sonrası doğanlar arasında büyük bir fark var. 2000 öncesi jenerasyon gelenekçiyken, 2000 sonrası ise tamamen dijital yaşayan bir topluluk. Yaşı yeni düzene uymayanlar, gençleri ve çevreyi anlayamayanlar arada kalıp sıkışıyor. Bununla beraber gezegenimiz de sıkışıyor” diye konuştu. 2019 yılında dünyada siyasi anlamda da büyük olayların yaşanacağının altını çizen Tivitburç, “Dünyanın dört bir yanında farklı farklı olaylar yaşanacak. Kartlar yeniden dağıtılacak. Doların etkisi artık eskisi gibi hissedilmeyecek. Bu da birçok siyasi sorunu beraberinde getirecek” dedi. “Birey olarak dünyaya sadece katkı sağlayabiliriz. Gezegenimizin dönmesine de durmasına da bir etkimiz olamaz” diyen Turan, daha sonra ziyaretçilerin merak ettiği soruları cevapladı.

Ünlü Astrolog Bilkent Center’da 2019’u yorumladı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM