Dünyaca Ünlü Makyaj Artisti Sir John Kilian Paris’te!

Dünya Çapında Tanınan, Ünlülerin Makyaj Artisti Sir John, Kilian Paris Markasının İlk Makyaj Kreatif Direktörü Oldu! Kilian Paris Markası Makyaj Artisti.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Kilian Paris, dünya çapında tanınan ve sektör liderlerine ilham kaynağı olan Sir John ile markanın ilk kreatif makyaj direktörü olması için el sıkıştı.

Sir John, Kilian Paris’in gece hayatı ruhunun kalbindeki ‘Don’t Be Shy’ sloganını da benimseyerek markanın makyaj vizyonunu, felsefesini, sanatını ve yenilikçiliğini şekillendirmeye yardımcı olmak için Kurucu Kilian Hennessy ile yakın temasta çalışacak.

Markanın kurucusu Kilian Hennessy bu yeni ortaklık için “Sir John, Kilian Paris’in gerçek bir hayranı ve savunucusudur. Alanındaki inanılmaz uzmanlığı, makyajımıza cesur yeni bir vizyon katmasını sağlayacak.

15 yılı aşkın bir süredir sektörde, müzik ve moda endüstrilerinin ünlüleri ve yıldız sanatçılarıyla çalışan yenilikçi bir makyaj artisti ve bu da onu Kilian Paris için mükemmel bir ortak yapıyor.” dedi.

Gratis Beauty Güzellik Merkezleri’nde Uzmanından Cilt Bakımı

Moda, müzik ve eğlence endüstrisinin en ünlülerinin makyaj sanatçısı olan Sir John, işine renk ve parlaklığın yanı sıra sezgi, amaç ve özgünlük katmasıyla tanınır.

Sir John, küresel moda haftalarını fethetmek için dünyayı gezdi, sektördeki en büyük oyunculardan danışmanlık aldı ve Beyoncé’nin gözde makyaj sanatçısı olarak görev yaptı. Sir John, sahnede, sahne arkasında veya sette, kişilikleri büyütme ve yüceltme konusundaki ustalığıyla yıldızların iç ışıltısını açığa çıkarır ve enerjilerini yükseltmelerine yardımcı olur.

Sir John ise bu yeni iş birliği ile ilgili duygularını şu şekilde ifade etti: “Makyaj, tıpkı koku gibi, sizi anında neşeli bir ruh haline sokma ve parti moduna getirme yeteneğine sahiptir. Hem bir hikaye anlatır hem de dünyada nasıl görünmek istediğinizi iletirsiniz.

Makyaj vizyonumu paylaşmak için Kilian Hennessy ve Kilian Paris ailesiyle çalışma fırsatına sahip olduğum için onur duyuyorum. Markanın harika parfümleriyle eşleşecek en lüks ürünleri yaratmak ve tüm gece parti yapmaya uygun en çarpıcı görünümleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum.”

Önümüzdeki aylarda Sir John, Kilian Paris makyajını bir sonraki seviyeye taşımak için markayla birlikte çalışacak. İş birliği; ikonik Le Rouge parfüm kokulu rujların yenilenmesiyle başlayacak, ardından geceyi sahiplenmek ve partiyi canlandırmak için mükemmel görünümler yaratacak bir makyaj serisi izleyecek.

Sir John Kilian Paris

Sir John’un makyaj sanatı, Ocak 2023’te lanse edilen en son koku lansmanı “Can’t Stop Loving You” ile başlayarak marka reklam kampanyalarında da yer alacak.

Kilian Paris makyajının global sesi olarak Sir John perdeyi aralayacak ve insanların dijital içeriklerinin hazırlık aşamalarına, TikTok makyaj eğitim oturumlarına ve Instagram yaşamlarına erişim sağlayacak. Kilian Paris hayranları, herkesin hoş karşılandığı otantik bir yolculukta en yenilikçi makyajın yaratılmasına katkıda bulunmak için eşsiz bir fırsata sahip olacak.

Kilian Hennessy ve Sir John, her biri göz alıcı gece hayatlarının sarhoş edici cazibesine ve ışıltılı ruhuna adanmış yaratıcı bir sinerji oluşturuyorlar.

Kilian Paris için bu heyecan verici gelişmede güçlerini birleştirerek, Kilian Paris makyajına bir “Don’t Be Shy” güveni ve hatta daha cesur bir vizyon aşılıyorlar.

Aileye hoş geldiniz, Sir John. Ve şimdi makyaj partisi başlasın!

Kilian Paris Markası Makyaj Artisti.

She and Girls Mayıs 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024