Değişmeyen güzellik Jennifer Lopez!

2021 yılı ocak ayından itibaren her ay sizlerle geçmişten günümüze ünlülerin değişimleri, güzellik ve stillerini ele alıyoruz. Bu ayın ünlüsü Jennifer Lopez! Jennifer Lopez biyografi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

O etkisinden çıkamadığımız güçlü kadınlardan sadece bir tanesi. Bakalım JLO geçmişten günümüze ne gibi izler bırakmış…

Jennifer Lopez

Müzik hayatındaki başarısının yanı sıra güzelliği ile de adından sıkça söz ettiren Jennifer Lopez’in, kariyeri ve özel hayatına dair bilinmeyenleri sizler için araştırdık. İşte bilinmeyen yönleriyle kısaca Jennifer Lopez…

Tam adı Jennifer Lynn Lopez olan Jennifer Lopez, 24 Temmuz 1970 yılında New York‘ta doğdu. Henüz çocukken müzikal tiyatroda oynadı ve ilk filmi olan ‘My Little Girl‘de oynadığında daha 16 yaşındaydı.

19 yaşından itibaren dans okuluna gidebilmek için tezgâhtarlık, garsonluk gibi çeşitli işlerde çalışmıştır. Dans aşkı için Baruch Üniversitesi’ndeki eğitimini yarıda bırakmıştır.

Jennifer Lopez

Televizyon dünyasına girişi ise 1990’da Fox TV’nin “Fly Girl” adlı dans yarışmasını kazanması ve bu sayede komedi dizisi “In Living Color ‘da rol almaya hak elde etmesiyle başlar. 1993 yılında ise Janet Jackson’ın “That’s the Way Love Goes” adlı şarkısının klibinde dansçı olarak karşımıza çıkar.

1999’da yazın en tutulan albümlerinden biri olan “On the 6″i çıkardı. Onu izleyen “Waiting For Tonight” adlı albümü Atlantik Okyanusunu da geçti. 2007’de “Como Ama una Mujer” adlı ilk İspanyolca albümü piyasaya çıkmış ve “Qué Hiciste” adlı single dünya çapında oldukça büyük başarı elde etmiştir. 2011′de ise “Love” adlı albümünü piyasaya sürmüştür.

Jennifer Lopez aynı zamanda moda alanında oldukça başarılı olup, JLO by Jennifer Lopez adı altında bir giyim çizgisine sahiptir. 2002 yılında Kaliforniya’nın Pasadena kasabasında Madre’s adlı bir Küba restoranı açmıştır.
Ayrıca, Güzellik sektöründe uzun bir süredir öne çıkan isimler arasında olan Lopez, kendi markası altında çıkardığı parfümleri ile 2002’den beri $2 milyarın üzerinde gelir elde etti.

Kısa bir süre önce 25. parfümünü satışa çıkaran Lopez, 2018 yılında Inglot Cosmetics ile 70 parçalık bir makyaj koleksiyonu tasarlamıştı.

Ünlüler arasındaki güzellik markası trendine katılan Jennifer Lopez’in Rihanna’nın Fenty Beauty, Kylie Jenner’ın Kylie Skin ve Kylie Cosmetics, Lady Gaga’nın Haus Beauty gibi markalarının başarısına ulaşması bekleniyor. Web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

Jennifer Lopez

DEĞİŞMEYEN GÜZELLİK… JLO

90’lardan beri değişmeyen güzellik Jennifer Lopez. 1995 yılında Hollywood’da yıldızı parlayan şarkıcı/oyuncu, koyu kahve saçları ve kendine özgü duru ifadesiyle herkesi etkisi altına almıştır.

Esmer farkını ortaya koyan ünlü sanatçı, her daim duruşuyla ve farklı tarzıyla adından söz ettiriyor. İşte sizler için seçtiğim geçmişten günümüze Jennifer Lopez…

Jennifer Lopez biyografi

She and Girls Mart 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM