Yaz Aylarının Yepyeni Koruma ve Bakım Ürünleri Invierno Barcelona’dan!

Invierno Barcelona’nın güneş koruma serisi, UVA ve UVB ışınlarına meydan okuyarak cildinizin hak ettiği bakım ve korumayı bir arada sunuyor. Invierno Barcelona Güneş Kremi Serisi.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Invierno Barcelona uzmanlığıyla geliştirilen güneş koruyucu ailesinde yer alan Invierno Barcelona Yüz Güneş Kremi SPF 30+, Vücut Güneş Kremi ise SPF 50+ güneş korumasının yanı sıra içerdiği Hyaluronik Asit ve Panthenol ile cildinizi derinlemesine nemlendiriyor.

Daha fazla bronzluk isteyenler için tasarlanan Invierno Barcelona Bronzlaştırıcı Losyon ise içeriğindeki hindistan cevizi yağı ve kakao yağı ile siz güneşin tadını çıkarırken cildinize yumuşaklık ve parlaklık katıyor. Güneş sonrasında benzersiz bir nemlendirme sunan Invierno Barcelona After Sun Sensitive ise içeriğindeki Alove Jel ve Papatya Özü ile tazelenmiş ve bronzluğun korunduğu bir cilt vadediyor.

Neurocoaching ile Kariyerinizi Güçlendirin!

Invierno Barcelona’nın güneş koruma serisi, leke karşıtı aktif içeriklere sahip ürünleriyle ışıl ışıl ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı destekliyor. Size ise sadece güneşin ve eğlencenin tadını güvenle çıkarmak kalıyor.

Invierno Barcelona ürünlerine, seçkin eczaneler, online pazar yerleri ve inviernocosmetics.com’dan ulaşabilirsiniz.

Invierno Barcelona Yüz Güneş Kremi 30+

Invierno Barcelona Yüz Güneş Kremi, formülündeki SPF 30+ koruma sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, güneş kaynaklı erken yaşlanmanın engellenmesine de yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan Hyaluronik Asit ve Panthenol ile cildinizi nemlendiriyor ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Invierno Barcelona Yüz Güneş Kremi 30+

Hızlı emilebilen, yağlı ve yapışkan olmayan yapısı sayesinde özellikle makyaj altına da konforlu bir şekilde uygulanabiliyor. Hipoalerjenik, suya ekstra dayanıklı ve paraben içermeyen Invierno Barcelona Yüz Güneş Kremi, hassas ciltler de dahil tüm cilt tiplerine uygundur. Yüksek korumalı ürünü güneşe maruz kalmadan önce yüz ve boyun bölgesine uygulayabilir, korumayı sürdürebilmek için ise özellikle 3 saatte bir tazeleyebilirsiniz.

Satış Fiyatı: 50 ML – 339,00 TL

Invierno Barcelona  Vücut Güneş Kremi 50+

Invierno Barcelona Vücut Güneş Kremi, formülündeki SPF 50+ koruma sayesinde vücutta uygulandığı tüm yüzeylerde yaşlanma belirtileri ve cilt lekelerinin ortaya çıkmasına neden olan UVA-UVB ışınlarıyla savaşır. Etkin formülü sayesinde cildinize etkili bir güneş koruması ve doğal bir parlaklık sağlar.

Invierno Barcelona  Vücut Güneş Kremi 50+

Hipoalerjenik, suya ekstra dayanıklı ve paraben içermeyen Invierno Barcelona Vücut Güneş Kremi, hassas ciltler de dahil tüm cilt tiplerine uygundur. Yüksek korumalı ürünü güneşe maruz kalmadan önce vücudunuza uygulayabilirsiniz. Korumayı sürdürebilmek için ise özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra ürünü tazeleyebilirsiniz.

Satış Fiyatı: 200 ML – 369,00 TL

Invierno Barcelona Bronzlaştırıcı Losyon 

Invierno Barcelona Bronzlaştırıcı Losyon, zengin içeriği sayesinde güneşten kuruyan cildinizi yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Invierno Barcelona Bronzlaştırıcı Losyon 

Formülündeki hindistan cevizi ve kakao yağı ile cildinizin doğal bir parlaklık kazanarak altın renginde uzun süreli bir bronzluk elde etmesini destekliyor.

Satış Fiyatı: 200 ML– 339,00 TL

Invierno Barcelona After Sun Sensitive 

Güneş sonrası benzersiz nemlendirmeyi keşfedin. Invierno Barcelona After Sun Sensitive, ultra hafif dokusu ile yapışkanlık hissi yaratmadan güneş sonrası kuruyan cilt yüzeyini anında nemlendirerek ferahlatıyor.

Invierno Barcelona After Sun Sensitive 

İçeriğindeki Alove Jel ve Papatya Özü ile cildinizi tazeleyerek bronzluğun korunmasını destekliyor. Invierno Barcelona After Sun Sensitive’i güneş sonrası duştan sonra veya cildinizi kuru hissettiğinizde uygulayabilirsiniz.

Satış Fiyatı: 200 ML– 339,00 TL

Invierno Barcelona Güneş Kremi Serisi.

She and Girls Yaz 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024