Hadise’nin Yeni Markası Kert İlk Kez Gittigidiyor’da!

Hadise’nin yeni moda markası KERT ilk kez GittiGidiyor’da beğeniye sunuldu. Hadise markası kert gittigidiyor

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Şıklığı kadar rahatlığına da özen gösteren Hadise, geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyonunda tüm kadınlara hitap eden pratik ve zamansız parçalara yer verdi.

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, yeni ürün ve marka iş birlikleriyle kullanıcılarına farklı kategorilerde çok sayıda seçenek sunuyor.

Ünlü isimlerin özel tasarımlarını platformuna taşımaya devam eden GittiGidiyor, son olarak Hadise’nin yeni markası KERT’i kullanıcılarının beğenisine sundu.

Hadise’nin yeni markası KERT, stil sahibi çizgileri ve pratikliğiyle dikkat çekiyor. İlk kez ve sadece GittiGidiyor’da satışa sunulan markanın koleksiyonunda yirmiden fazla parça yer alıyor.

Hadise’nin kendi tarzından ilham aldığı ve stilini yansıttığı koleksiyonda bodysuit, gündüzden geceye geçişi kolaylaştıran elbiseler, hem günlük hayatta hem de sporda kullanılabilen eşofmanlar gibi günün her anı için kurtarıcı parçalar bulunuyor.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyondaki ürünler nefes aldıran kumaşlara sahipken, vücut biçimine göre form alıyor. En küçük bedenden en büyük bedene kadar her kadına uygun ürünlerin tasarlandığı koleksiyon ile marka tüm kadınlara hitap ediyor.

“Ürün çeşitliliğimizi sürekli artırıyoruz”

GittiGidiyor olarak zengin ürün ve fiyat çeşitliliği sunmayı önemsediklerinin altını çizen GittiGidiyor CCO’su (Chief Commercial Officer) Bülent Elçin, “Dijitalleşme yatırımları her geçen gün artıyor.

Bu da daha çok markanın e-ticaret ekosistemine dahil olmasına ve markaların online satış kanallarına ağırlık vermeye başlamasına neden oluyor.

Bu doğrultuda 34,5 milyon kullanıcıya sahip GittiGidiyor olarak ürün çeşitliliğimizi sürekli artırıyoruz ve kullanıcılarımızı keşfedecekleri yeni markalarla buluşturuyoruz. Hadise’nin KERT markası da platformumuzdaki çeşitliliğe dahil oldu.

Yeni iş birlikleriyle hem iş ortaklarımızın yanında olmaya hem de kullanıcılarımıza farklı ürünler sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hadise’nin KERT koleksiyonundaki tüm ürünlere GittiGidiyor’da yer alan KERT mağazasından ulaşılabiliyor.

Hadise markası kert gittigidiyor

She and Girls Ekim 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde