Flormar’dan Yepyeni Koleksiyon: FESTIVAL SPIRIT

Flormar “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliği ve yenilikleriyle heyecan uyandırmaya devam ediyor! Flormar Festival Spirit koleksiyon fiyatları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

“Festival Spirit” koleksiyonu ile elde edeceğin capcanlı ve renkli görünümlerle modunu yükseltecek her günü festival tadında yaşayacaksın!

70’den fazla ülkede 100.000 üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu MUTLULUK SENİN RENGİN sloganı ile makyaj severlerle buluşturuyor.

Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar; yeni FESTIVAL SPIRIT koleksiyonu rengârenk, ışıltılı ve capcanlı trend görünümlerle bize her gün festival dedirtecek!

Cildinizin tüm ihtiyaçlarını tek ürünle karşılayın!

Flormar’ın yeni marka kimliğini ve renk uzmanlığını yansıtan yeni Festival Spirit koleksiyonu, enerjisi yüksek, ışıltılı ve oldukça renkli görünümlere imza atıyor. Ambalajlarından renk ve ürün çeşitliliğine kadar her detayıyla modunu yükseltecek bu yeni koleksiyon, anın tadını mutlulukla yaşamaya ve her anı festival neşesinde kutlanmaya davet ediyor. Festival Spirit koleksiyonunda renkli görünümler, ışıltılı ve parlak bitişler ön plana çıkıyor.

Flormar Festival Breeze

Flormar Festival Breeze Body Lotion ile Işılda!

Koleksiyonda yer alan Flormar Festival Breeze vücut losyonu, yoğun nemlendirici bileşenleri ile cildin doğal parlaklığını artırıyor, ışığı yansıtan parçacıklarıyla da cilde parlaklık kazandırıyor. Cildi besleyip nemlendirirken, ciltte hafif bir çiçek kokusu da bırakan Flormar Festival Breeze Body Lotion cilt elastikiyetinin desteklenmesini de sağlıyor.

 

Flormar Feel the Glow Creamy Highlighter

Işığını Yansıt: Flormar Feel The Glow Creamy Highlighter

Kadifemsi bir formüle, aydınlık bir bitişe ve kremsi, kolay uygulanabilen bir dokuya sahip olan Flormar Feel the Glow Creamy Highlighter ciltle kusursuz bir şekilde bütünleşiyor ve ışığı yansıtan inci ve besleyici Shea yağı özleriyle cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. 2 renk seçeneği bulunan Flormar Feel the Glow Creamy Highlighter’ını elmacık kemiklerine, alnına, burun köprüsüne, çenene ve kaş kemiğine sünger veya fırça yardımıyla uygulayıp ışığını yansıtmanın şimdi tam zamanı!

 

 

Flormar Fun In The Fest Blush allık

Flormar Fun In The Fest Blush ile Makyajına Yeni Bir Boyut Kat!

Yoğun ve kalıcı renk performansıyla koleksiyonda boy gösteren Flormar Fun In The Fest Blush allık, aydınlatıcı renkleri ile hatlarını belirginleştirirken, allık renkleri ile de yüzünü renklendiren çok amaçlı ürün ipeksi ve yüksek pigmentli formülüyle cilde taze bir görünüm kazandırıyor.

 

Flormar Extreme Tattoo Gel Pencil

 

O bir ikon! Flormar Extreme Tattoo Gel Pencil

Flormar’ın kült ürünü Extreme Tattoo Gel Pencil, festival ruhu taşıyan bu koleksiyona özel 6 yeni, mat ve ışıltılı renginin yanı sıra özel ambalajıyla da adeta bir yıldız gibi parlıyor. Tek uygulamada belirgin, canlı, suya dayanıklı, bulaşma yapmayan ve çarpıcı renk uygulaması sağlayan bu jel göz kaleminin gün boyu devam eden göz alıcı etkisine hayran kalacaksın!

 

 

 

 

Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick
Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick

2 Aşamalı ve Parlak Bitişli Ruj: Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick

Festival Spirit koleksiyonunda yer alan 2 aşamalı ve parlak bitişli ruj Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick’in renkli tarafı transfere dayanıklı mat bitişe sahipken, şeffaf gloss kısmı da parlak bitişe sahip. İçeriğinde yer alan doğal yağlar sayesinde gün boyu dudağının nemli kalmasına da yardımcı olan bu ürün, özel formülü sayesinde tek sürüşte yoğun renk verirken yapışkan his bırakmayan gloss tarafı ile de ultra parlak görünüm sunuyor. Flormar Festival Lovers Liquid Lipstick 5 farklı renk seçeneğiyle bu yeni koleksiyonda seni bekliyor.

 

 

 

Flormar Hands Up oje

Flormar Hands Up Oje ile Kutlama Işıltısı Ellerinde…

Söz konusu festival ve kutlama olunca buna yaraşır ojelerle de enerjiyi yansıtmak için koleksiyona özel yaratılan Flormar Hands Up oje 5 farklı renk seçeneğiyle tırnaklarda ışıltılı görünümlere imza atıyor. Yansımalı, süper parlak, holografik bitişili oje; kalıcılıkla büyüleyici bir holografik etki veren ultra parlak bir formüle sahip.

 

 

 

 

 

Flormar Holografik Top Coat

Yanar Dönerli Bir O Kadar da Havalı Bir Etki: Flormar Holografik Top Coat

Flormar Holografik Top Coat tırnaklara yanardöner ve hologram etki veriyor. Yanardöner bir etki için herhangi bir oje üzerine uygulayabilir hatta daha doğal bir holografik etki için çıplak tırnaklara bile sürebilirsin.

 

 

 

 

 

FLORMAR FEEL THE GLOW HIGHLIGHTER: 125,99 TL
FLORMAR HANDS UP OJE: 66,39 TL
FLORMAR HOLOGRAPHIC TOP COAT: 66,39 TL
FLORMAR FESTIVAL BREEZE BODY LOTION: 243,19 TL
FLORMAR FUN IN THE FEST BLUSH: 209,99 TL
FLORMAR FESTIVAL LOVERS LIQUID LIPSTICK: 230,99 TL
FLORMAR FESTIVAL EXTREME TATTOO GEL PENCIL: 150,92 TL

Flormar Festival Spirit koleksiyon fiyatları

She and Girls Sonbahar 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024