DeFacto, yılda 21 ton kağıt tasarrufu sağlayacak

Kurulduğu ilk günden bu yana üründen üretime, üretimden müşteriye kadar tüm süreçlerde sürdürülebilirlikten güç alan DeFacto, Dijital Satış Belgesi ile 2023 yılında kâğıt satış belgelerini dijitalleştirerek geleceği koruma altına almayı hedefliyor. Defacto Dijital Satış Belgesi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bugüne kadar sürdürülebilirlik alanında birçok başarılı işe imza atan global moda markası DeFacto “Dijital Satış Belgesi” uygulamasını hayata geçirdi.

Defacto Dijital Satış Belgesi

Sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak adına satışlarda kullanılan kağıt satış belgelerini dijitalleştirme kararı alan DeFacto, yılda 21 ton kağıt kullanımından tasarruf sağlayarak 420 adet ağacın kesilmesinin önüne geçmeyi hedefliyor.

DeFacto’da sürdürülebilirliği teknoloji ile buluşturmaya devam edeceklerini belirten DeFacto Online Genel Müdürü Önder Şenol, “Sürdürülebilir Moda sloganıyla hayata geçirdiğimiz en yenilikçi projelerden biri olan Dijital Satış Belgesi’ni duyurmaktan son derece gururlu ve mutluyuz.

Cosmed’den ‘büyük’ sürpriz!

“Dijital Satış Belgesi” sürdürülebilirlik taahhütlerimizin bir parçası olurken, moda markasının yanında teknoloji şirketi olduğumuzun da önemli bir göstergesi. Yenilikçi projelerimizle, moda severlerin sürdürülebilirlik konusunda farkındalıklarını arttırmaya, etkileşimde olduğumuz her müşteri ve etki ettiğimiz tüm paydaşlarımızda olumlu bir değişim yaratmaya odaklanıyoruz.” dedi.

Kağıt kullanımı yüzde 80 azalacak

Şu anda 5 mağazada pilot çalışması yapılan “Dijital Satış Belgesi” uygulamasının 2023 yılında Türkiye’deki tüm mağazalarda uygulamaya alınması planlanıyor. Dijital Satış Belgesi’yle birlikte DeFacto, kağıt kullanımını %80 azaltarak yaklaşık 1 milyon TL’lik tasarruf sağlamayı hedefliyor.

Ulaşılabilir modada dünyanın fijital markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, gelişen teknoloji ve artan teknoloji talebine en iyi şekilde cevap verebilmek adına Dijital Satış Belgeleri’ni müşterilerine sadece 1-2 saniye aralığında ulaştırarak hem zaman hem de kâğıt tasarrufu sağlıyor.

Defacto Dijital Satış Belgesi

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

She and Girls Aralık 2022 Sayısında Neler Var?

Vücudunuzdaki sivilcelerle vedalaşma zamanı

Kış Modasının Vazgeçilmezi Kürk Stili

Efsane İkon; Sarah Jessica Parker

Kusursuz Cildin Doğal Sırrı: Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Kore Kadınlarının Yeni Güzellik Sırrı: “Cam” Gibi Bir Cilde Sahip Olmanın İpuçları

Migren İçin Doğal Tedavi Yöntemi: Su Detoksu

Yeni nesil moda ikonu: Zendaya

Yeni Bir Gülüş İle Yeni Bir İfade

Kış mevsiminde beslenme

Modada Sofistike etki

Sosyal Medya Güzellik Filtreleri, Kendi Beden Algımıza Karşı

Bu tariflerle Formda Kalın

Ayın Ünlüsü-Beyonce

Regl Dönemi Hakkında Doğru Bilinen 8 Yanlış

Müziğin Kraliçesi Lady Gaga

Hayatının aşkını bulmanın yolu

Popüler olmak isteyenlerin yapması gereken 20 şey neler?

Onay Kodlarınızı Kimseyle Paylaşmayın!

 

 

 

SHE AND GIRLS BAHAR 2024