Babaya Yılbaşı için Hediyeler

Yıl başına sayılı günler kala, sevdiklerine yılbaşı hediyesi almaya karar veremeyenler arayışlarına devam ediyor. Babalar için Yılbaşı hediye Bodo

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bütün bir yıl boyunca çalışan babalar da bu yılbaşında unutulmamalı. Verilecek hediyeler ile babaların  gönlü alınmalıdır.

Babaya ne hediye edilir?

Babanızı en iyi siz tanıdığınız siz için neye ihtiyacı varsa ya da en çok neyi severse ona göre bir hediye alabilirsiniz. Bu bir parfüm, bir gömlek, bir ceket ya da başka bir üründe olabilir. Babanız, siz ne hediye alırsanız mutlaka onunla mutlu olacaktır. Peki bu sıradan hediyelerin dışına çıkmak ve babanıza unutamayacağı bir yıl başı hediyesi vermek istemez misiniz?

Babanıza Unutulmayacak Yılbaşı Hediyesi Verin

Babanıza bu zamana kadar almadığınız bir hediye almak ya da farklı bir deneyim yaşatarak yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, Bodo tam size göre fırsatlar sunuyor.

Babanıza unutamayacağı bir yılbaşı hediyesi vermek için ona gerçek bir uçak sürüş deneyimi yaşatacak olan uçuş simülatörü hediye edebilirsiniz. Yine babanızın tüm yorgunluğunu atmaya yardımcı olmak için profesyonel masörler tarafından yapılan mix masaj hediye edebilirsiniz.

Kumsalda At Gezintisi En Çarpıcı Hediye Olabilir

Babanıza ve annenize aynı anda hediye alarak, onları mutlak etmek istemez misiniz. Bunun için  Bodo üzerinden iki kişi için kumsalda at gezisi hediyesini seçebilirsiniz.

Muud’da 2022’nin en çok dinlenen şarklar belli oldu

Bu hediye ile anne ve babanız birlikte Gümüşdere Plajındaki binicilik tesislerinde bir saat boyunca sahil kenarında at ile gezinti yapmanın mutluluğunu ve romantizmini yaşarlar. Anne ve babanız için seçeceğiniz bu hediye onların asla unutamayacağı bir deneyim olacaktır.

Seçeceğiniz Hediye 9 Ay Boyunca Kullanılabilir

Bodo üzerinden seçeceğiniz hediyeniz, sadece yılbaşında geçerli değildir. Sizin yüzlerce seçenek arasından  aldığınız hediye kartı, isterseniz size mail yolu ile hemen gönderilir. Bunun yerine hediyeyi başka bir mail adresine de istediğiniz gün ve saatte göndertebilirsiniz. Aldığınız hediyeyi deneyimleyecek  kişi, 9 ay boyunca müsait olduğu bir zamanda bu hediyesini kullanabilir.

Hediye kartı aldığınız babanız ya da başka biri isterse hediyesini farklı bir hediye ile de değiştirebilir. Aldığınız hediyenin bedeli, değiştirilecek hediyeden daha pahalı ise, bu tutarı birkaç hediye deneyimine böldürerek, farklı zamanlarda kullanabilir ya da isterse üzerine kendi ekleme yaparak daha farklı deneyimlerde kullanabilir.

Babalar için Yılbaşı hediye Bodo

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024