Volkswagen Caddy’nin kardeşi Yeni Ford Tourneo Connect satışa sunuldu! İşte fiyatları!

Ford Tourneo Connect fiyat listesi
Ford Tourneo Connect fiyat listesi

Volkswagen Caddy’nin kardeşi Ford Tourneo Connect satışa sunuldu! Ford’un yeni Tourneo Connect modeli bu ay itibarıyla Türkiye pazarında satışa çıkıyor. Ford Otosan yönetimi aracın fiyat listesini açıkladı. Ford Tourneo Connect fiyat listesi.

Instagram Hesabımız

Ford’un SUV’den esinlenen Active serisi, sağlam bir tarz ile birinci sınıf detayların bir karışımını sunuyor. Active’in petek ızgara, çamurluk kaplaması ve kaydırma plakasını da içeren kendine özgü görünümünün bir parçasını da koyu ve işlenmiş metalden oluşan çift tonlu bir yüzeye sahip özel 17 inçlik alaşımlı jantlar oluşturuyor. 10 farklı renkten oluşan yelpazede, Tourneo Connect Active’in özel lansman rengi olan yeni ‘Özgür Mavi’ de bulunuyor. Özel jant tasarımları ve kaplama detayları, ürün yelpazesindeki farklılaşmayı sürdürüyor ve müşterilere kendi yaşam tarzlarına en uygun model seçenekleri sunuyor.

Tamamen yenilenen Tourneo Connect, daha fazla pratiklik ve rahatlık sunuyor. İkinci koltuk sıraları kullanılmadığında, iş veya spor ekipmanları için daha ferah bir yük alanı yaratmak için katlanabiliyor, yatırılabiliyor veya çıkarılabiliyor. Ön yolcu koltuğu; uzunluğu 3 metreye kadar olan kano, yassı ambalajlı mobilyalar veya kereste gibi malzemelerin araç içinde güvenle taşınabilmesi için katlanarak yatırılabiliyor.

İşte bildik markaların fiyatı 909 bin TL’nin altında olan elektrikli modelleri!

Dijital gösterge paneli de Titanium ve Active serileri ile standart geliyor. Dijital panel, sürücülere daha fazla bilgi ve kontrol sunmak için merkezi eğlence ve bilgi sisteminin yanında çalışabilen gösterge konsolunda 10.25 inçlik bir ekrana sahip. Panel araç uyarılarını, işaretli hız limitlerini ve mevcut vitesi, daha kolay okunabilmesi için ekranın üst kısmına, çok yönlü yapılandırılabilir bir ekranın üzerine konumlandırıyor:

Dört silindirli turbo şarjlı motor yelpazesinde, bir adet 114 PS ve 220 Nm tork üreten 1,5 litre EcoBoost benzinli motor ve 122 PS ve 320 Nm tork ya da 102 PS ve 280 Nm tork üreten iki adet EcoBlue dizel motor bulunuyor. Ancak benzinli motorun ve 102 PS dizel motorun önümüzdeki dönemde devreye alınması planlanıyor.

Yeni Ford Tourneo Connect fiyat listesini 10 Aralık 2022’de Ford Türkiye internet sitesinden aldım. Evet, o Volkswagen Caddy modelinin kardeşi.

Ford Tourneo Connect Fiyat Listesi ArabaHabercisi.com
DONANIMSEÇENEKFİYAT
Titanium2.0L EcoBlue 122PS 7AT697.300 TL
Active2.0L EcoBlue 122PS 6MT737.700 TL
Active2.0L EcoBlue 122PS 7AT748.300 TL

Ford Tourneo Connect fiyat listesi.

Ford Tourneo Connect fiyat listesi

Ford Tourneo Connect fiyat listesi.

SHE AND GIRLS BAHAR 2024