Dünyanın Farkındalık Düzeyi Artacak

Astrolojiye olan ilgi alanını daha da genişleterek batı ve vedik astroloji de uzmanlık alanına dahil eden Astrolog Aynur Kaya Kavanoz ile astrolojiye dair her şeyi ve yılın burçlara neler getireceğini konuştuk. Aynur Kaya Kavanoz Astrolog

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Röportaj: Melek Şenol

Aynur Kaya Kavanoz Astrolog

She and Girls Dergisi’ne kendinizden ve kariyerinizden bahsedebilir misiniz?

Evli ve bir kız annesiyim. Bankacılık mezunuyum. İşletme okudum, bu işi yaptığımdan dolayı Mali Müşavirliği bıraktım. Önce nefes egzersizlerini aktif ederek, yoga, meditasyon, access bars, çakra dengeleme, ayurveda, bilinçaltı temizliği, kuantum düşünce tekniği, regresyon, theta healing, enerji çalışmaları, reiki, lucid rüyaları görme kendimce yönetme, astral seyahat, aile dizimi, geçmiş yaşam döngüleri, karma analizi ve çözüm yolları hakkında çalışmalar yapıp batı ve vedik astroloji eğitimi aldım. Profesyonel anlamda bu işi yaklaşık 10 yıldır yapmaktayım.

Batı ve Vedik Astroloji ile yollarınız nasıl kesişti?

İlk başta eğitim aldım yıllarca Batı tarafında danışmanlık yapsam da gerçekteki sorularıma cevap bulamadım ve sonrasında merak ve araştırma ile vedik astrolojiyi keşfettim. Tamamen kişinin bu dünyada gerçekteki ruhsal amacını bulmak yani dharmasını tamamlamak için kadim bilgilere sahip tarihi M.Ö. yıllara dayanan bir ilimdir.

Vedik Astroloji nedir? Batı Astrolojiden farkı nedir?

Aralarında en büyük fark Dünya’mız yalpalayarak dönerken 72 yılda 1 derece geriye doğru kayar buna ayanamsa denir. Vedik bunu hesaplar batı sadece gün dönümlerini tek bir tarih alarak burç bazlı yorumlar.

Danışanlarınıza ne gibi hizmetler veriyorsunuz?

Doğum harita analizi, ilişki ve kariyer danışmanlığı, çocuk harita yorumlaması, yıllık danışmanlık, tek soru veya öngörü tekniği ile cevaplar arama, son olarak karma analizi ve blokajları çözümleme yöntemleri gibi hizmetler sunmaktayım.

Son olarak önümüzdeki aylarda burçları neler bekliyor? Kısaca bahsedebilir misiniz?

Dünya’nın farkındalık ve bilinç düzeyinin sıçrayışına hakim olacağını göreceğiz.

Yeni Bir Dil Öğrenmek, O Dilin Konuşulduğu Toplumun Kültürünü Yansıtır

Koç burcu: Kişisel hedefler ve kazanma ile ilgili sınavlar vermekle birlikte düşmanlarla savaşma sonucu ruhsal anlamda sıkıntılarınız artabilir. Yılın ikinci yarısı çok çalışmanızın karşılığını alsanız da kendinize zaman ayırmayı unutmayınız.

Boğa burcu: Uzun zamandır hayatınızı oturtmak adına zorlandığınız dönemlerdesiniz. Mayıs ayından itibaren 1 yıl boyunca çevrenizde görünür olacaksınız eski enerjiniz geri gelecek.

İkizler Burcu: Ev ve yuva alanlarında değişim veya kariyerde risk alma olasılığınız yüksek. Yeni iş değişikliği olabilir.

Yengeç Burcu: Belki de bu yıl zorlanmaları en çok siz yaşıyorsunuz, ruhsal anlamda içe çekilme, kronik rahatsızlıklarınız varsa onlar tetiklenebilir, sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Kariyerde değişim veya maddi kazançlarınızda artışlar olabilir.

Aslan Burcu: Evlilik veya ortaklı ilişkilerde zorlanmalar artarken bilhassa sağlığınıza dikkat ediniz. Manevi alanda hissiyatlar artabilir ama hayatınızda değişim dönüşüm etkileri de hakim olacaktır. Yılın ikinci yarısı işlerinizde artışlar olabilir.

Başak Burcu: Bekar başaklar bu yıl güzel başlangıçlar yapabilir. İşkolik olabilir veya çevresinde ona düşmanlık yapanlar ile savaşı kazanacaktır.

Terazi Burcu: Hissiyatlar artabilir, fazlaca hayatın koşuşturmacasında kendinizi kaybedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminize dikkat ediniz. Evlilik veya ortaklı işlerinizde güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Akrep Burcu: Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenebilir veya çocuk sahibi olmak isteyenler için bilhassa yılın ikinci yarısı destekleyici etkiler mevcut. Yoğun çalışma temposu sizi yormuş olsa da Mayıs’tan sonra eşinizle ilgili değişimler olabilir.

Yay Burcu: Taşınmaz mal alımı veya taşınma konuları gündemde olurken anne veya çocuğunuzla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız geçmişten gelen konularla uğraşabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Parasal kazançlarda daralma veya istediğinizi alma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Fakat değişim isterken risk alabilir ve atılım yapabilirsiniz.

Kova Burcu: Uzun zamandır içinize çekilmiş veya kendinizi yalnız hissetmiş olabilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirebilir fakat kredi gibi konularda riskli adımlar atmayınız.

Balık Burcu: Bu dönemde sürekli kendinizle ilgilenebilir yaşadıklarınızı abartabilirsiniz. Eşinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek veya eski konular gündeminizde olabilir. Parasal kazançlarda birikimlerinizi mayıs sonrası değerlendirebilirsiniz.

Aynur Kaya Kavanoz Astrolog

She and Girls Kış 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024