Astroloji Sınırı Olmayan Bir Evren

“Astrolojinin belli bir süre içerisinde tüm dünyada çok daha fazla ilgi ve kıymet görüp daha fazla öğrenileceği ve yol göstericiliğinin tüm dünyada çoğalacağına inanıyorum. Plüto Kova çağına girmişken, tüm dünyanın bu ilmin ışığı ile aydınlanacağından eminim. Astrolog Özlem Akpolat

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Çünkü Astroloji dediğimiz alan, kişinin duygusal ve psikolojik bilgileri ile tüm yaşamını kolaylaştırıcı bir sistemdir ve bizler tüm sektörlerde ve hayatın her alanında bu bilgileri kullanmalıyız diye düşünüyorum. Ve ben hayatta en sevdiğim şekilde aldığım bilgileri kıymetli danışanlarımla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.”

Astroloji dalının kişinin psikolojik gelişiminde ne kadar çok önem taşıdığını bu cümleleriyle ifade eden Astrolog Özlem Akpolat ile çok keyifli bir röportaj yaptık. Buyurun keyifli sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Özlem Akpolat kendini nasıl tanıtır?

Özlem çalışmayı çok seven; kendini çalışırken, öğrenirken daha mutlu hisseden, öğrendiklerini de kollektife açmayı ve paylaşmayı seven biridir. Çünkü paylaştıkça çoğalır, büyür bilgiler ve iyi olan ne varsa büyüsün, gelişsin. Yıllardır çalıştığım diğer alanım olan tekstil sektöründe, yoğun çalışmalarım sayesinde her zaman ileriyi görüp kendimi geliştirdim.

Halen aktif olarak bu işimi de devam ettirmekteyim. 4 yıl önce hobi olarak başladığım astroloji alanında Karma Astrolojiyi seçerek hedef belirledim ve Aile Dizilimleri eğitimleri ve açılımları yaparak her iki alanı birbiri ile birleştirdim. Şimdilerde tam bir şifacı ve tamamlayıcı olarak yaşamıma devam ediyorum.

Çalışmalarınız nasıl başladı?

Çalışmalarım, yıllar öncesinden sürekli alıp okuduğum kitaplar ile merakımı gideremeyeceğimi anlayınca, kız kardeşimin de Astrolojiye teşvik etmesi ile başladı ve hızlanarak çoğaldı.

Başlangıçta haftada bir aldığım dersler süreç içerisinde artarak haftanın her gününe yayıldı ve programlı, tam kapasiteli bir eğitim konseptine evrildi. Şimdi biliyorum ki, Astroloji sınırı olmayan bir evren. Kendini ne kadar geliştirirsen bu ilmi o kadar seviyor ve ait hissediyorsun.

Solisluna adını verdiğiniz bu sistem nasıl ortaya çıktı?

Solisluna, aslında gelmesini beklediğim ve doğru zamanı kolladığım bir şifa kanalı ve markadır. Solis Güneş, Luna ise Ay demektir. İkisi birlikte Allatra sembolünü oluşturur. Diğer bir anlatımla, yuvarlak kısım yaradanın yaratma gücünü, hilal de arınmış insanı sembolize eder.

Enginar Tüketmeniz için 5 Sağlık Nedeni!

Solisluna bir şifa kanalı olacağı için içinde her şey mevcuttur. Danışanlara iyi gelecek sembolleri uyumlayarak satışları ve kendi üretimimiz saf gül suyu satışları da bu sistemin içerisinde yerini almaya başlamıştır.

Size daha çok kimler geliyor ve hangi sorunlarla?

Benim danışanlarım her çevreden, dünyanın her yerinden kendini seven, kendini daha çok tanımak isteyen, aile karmasını da temizleyerek mevcut veya gelecekteki evlat ve torunlarına şifa aktarmak isteyen çok değerli insanlardır.

Sorundan ziyade kendilerini bilerek, yaşadıkları bu hayatta dünyaya geliş amaçlarını ve yürüdükleri yolu kolaylaştırıcı bazı bilgileri almak için gelir ve aldıkları bilgilerle de kendilerini iyi hissederler.

Son olarak eklemek istediğiniz nedir?

Ben astrolojinin belli bir süre içerisinde tüm dünyada çok daha fazla ilgi ve kıymet görüp daha fazla öğrenileceği ve yol göstericiliğinin tüm dünyada çoğalacağına inanıyorum. Plüto Kova çağına girmişken, tüm dünyanın bu ilmin ışığı ile aydınlanacağından eminim.

Çünkü Astroloji dediğimiz alan, kişinin duygusal ve psikolojik bilgileri ile tüm yaşamını kolaylaştırıcı bir sistemdir ve bizler tüm sektörlerde ve hayatın her alanında bu bilgileri kullanmalıyız diye düşünüyorum. Ve ben hayatta en sevdiğim şekilde aldığım bilgileri kıymetli danışanlarımla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Instagram: @solisluna.astroloji

Astrolog Özlem Akpolat

She and Girls Mayıs 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024