Şifacılık ve Spiritüel alanların hayata dokunuşu

“Ben her zaman bir bu tarz bir konuda eğitim alacaksınız, öncelikle eğitmenden bir danışmanlık alın derim. Çünkü siz bu danışmanlıkta aldığınız süreci mi öğrenmek istiyorsunuz; buna uygun musunuz? Astrolog Maya Köseoğlu kimdir?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Herkesin haritası astroloji öğrenmeye uygun olmayabiliyor bazı kişiler için tarot uygundur bazı kişiler için de başka spiritüel alanlar uygundur ve bu danışmanlıklarla kişileri doğru yönlendirmek gerekiyor çünkü gerçekten hem zaman ayırmak hem de belli bir bütçe ayırmak gerekli.”

Sözleriyle bana mesleğinde çok özel ilerlediğini ve başarısını bu doğru yönlendirmeleriyle daha da ileriye taşıyacağı hissi veren sevgili Astrolog Maya Köseoğlu ile astrolojiye dair her şeyi hatta 2023 yılında astroloji özetini konuştuk. Merak edenler buyursun sohbetimize?

Röportaj: Melek Şenol

Sizi tanıyabilir miyiz? Astrolojiyle tanışma hikayeniz nasıl başladı?

Ben Maya Köseoğlu. Bana mesleğimi sorduklarında çoklu meslek erbabıyım diyorum 🙂
Vedik, Karma ve Finansal Astroloğum. Aynı zamanda Thetahealing, Reiki; access bars. Sayı sekansları, sembol dili gibi şifacılık ve spiritüel alanlarda danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktayım.

Kendi hayatımızda nereden geldik, nereye gidiyoruz? Yaşam amacımız nedir? diye sorgularken başladı benim astroloji hikayem.

Astrolog Maya Köseoğlu

2012 yılında Vedik Astroloji ile başlayan yolculuğum, 2015 itibariyle Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisinde devam etti. Yaklaşık 10 yıldır çeşitli astroloji eğitimleri almaktayım çünkü bu uzun bir yolculuk ve her gün yeni bir bilgi öğrenebiliyorsunuz. Danışmanlıklar ve astrolojinin her alanında eğitimler vermekteyim.

Astroloji ile ilgilenen insanlara eğitim konusunda ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz?

Ben her zaman bir bu tarz bir konuda eğitim alacaksınız, öncelikle eğitmenden bir danışmanlık alın derim. Çünkü siz bu danışmanlıkta aldığınız süreci mi öğrenmek istiyorsunuz; buna uygun musunuz?

Herkesin haritası astroloji öğrenmeye uygun olmayabiliyor bazı kişiler için tarot uygundur bazı kişiler için de başka spiritüel alanlar uygundur ve bu danışmanlıklarla kişileri doğru yönlendirmek gerekiyor çünkü gerçekten hem zaman ayırmak hem de belli bir bütçe ayırmak gerekli.

Ayrıca astroloji kursuna başladıktan sonra hangi alanda uzmanlaşmak istediğinize zaman içerisinde karar vereceksiniz. Psikolojik astroloji, medikal astroloji, finansal astroloji, ilişkiler yani sinastri astrolojisi, vedik astroloji, karma astroloji, gibi birçok farklı alan var.

Balık burcu nasıl bir burç sizce?

Biz astrolojiyi burç burç yorumlamıyoruz açıkçası çünkü gerçekten doğum anınızda özel bir izdüşümüdür gökyüzünün yeryüzüne astroloji haritası. Bir astroloji haritasında 12 tane ev vardır balık burcu da bunlardan biridir.

Aslında sizin güneşiniz balık hangi eve geliyorsa o konular etkilenir; örnek olarak balık burcu sizin haritanız da dokuzuncu evde ise eğitim alanında Balık Burcu’nun temsil ettiği konulardan biri olan bilinçaltı ya da psikoloji ile ilgili eğitimler alabilirsiniz bu konulara yetenekli olabilirsiniz.

Ayrıca Mart 2023’te Saturn balık burcuna geçecek yaklaşık 3 yıl burada kalacak. Balık burcu haritanızda hangi alanları etkiliyor ise (evlilik, kariyer, sağlık vb…) o alanda çeşitli kısıtlamalar, zorluklar belki de Saturn karmamızın efendisi olduğu için ödülleri olabilir. Sizin doğum haritanız size bir hayati pusuladır. O yüzden herkesin astrolojik danışmanlık almasını tavsiye ediyoruz.

2023’te hangi burçlar daha şanslı, böyle bir genelleme yapmak mümkün müdür?

Evet. En çok Sorulan sorulardan bir tanesi:) Biz şansı jüpiter gezegeninden takip ederiz. Mayıs ayına kadar koç burcunda olacak, mayıs ayından sonra da bir yıl boyunca boğa burcunda olacak. O yüzden 2023’te mayıs ayına kadar en şanslı burçlar koç daha sonrasında ise boğa burçları olacaktır.

Bu arada bekar ve aşk isteyen yay burçları mayıs ayına kadar aşk bulabilir, terazi burçları evlenebilir. Mayıs ayından sonra ise oğlak burçları aşk bulabilir, akrep burçları da evlenebilir 🙂

Ama 2023 Temmuz ve ağustos ayında biz nikah önermiyoruz. Çünkü Venüs retrosu var. Evlilikler ve ilişkiler ayrılık ile sonuçlanır. Resmi nikahı temmuz veya ağustos öncesi ya da sonrası yapmanızı tavsiye ederiz. Ama isterseniz düğününüzü yine yaz boyunca yapabilirsiniz …

Ayrıca 2023 ün en şanslı günü 11 Nisan ve 8 Eylül 2023

Biraz da ünlü takipçilerinizden bahsedebilir misiniz?

Yıl biterken aslında sosyal medyayı sallayan bir çift oldu daha doğrusu diziden dolayı herkesin dilindeler, çok tatlı bir yakıştırma var Mert R. Demir ve Afra Saraçoğlu … 2023’ün ikinci yarısı yurtdışında ve yeni projelerde çok güzel başarılar elde edecekler, ortak olarak çok uyumlu bir haritaları var ve ortaklıkların başka reklam alanlarına ya da farklı projelere taşınacak.

2023’ün ikinci yarısı Aleyna Tilki’nin yeni şarkılarını konuşacağız, 2023’e gerçekten damga vuracak bir Aleyna Tilki olacak.

Kırışıklık görünüm karşıtı göz kremi ile tanışın!

Hazal Subaşı ve Hafsanur Sancaktutan 2023’te hem başarı hem aşk hayatları olarak konuşacağımız diğer ünlüler olacak.

Demet Özdemir- Oğuzhan Koç çifti baharda belki bebek haberi verebilirler …

Demet Akalın; kariyer alanında tutulmalar yaşayan Demet Akalın özellikle mart nisan mayıs döngüs nde yeni bir kariyere geçebilir ve yeni bir şarkı ile gündeme gelebilir aynı zamanda yurtdışı bağlantılı bir iş yapabilir .2023’ün yazında kendisine ve sağlığına birazcık dikkat etmeli.

2023’ün sonbaharında Kasım döneminde belki ev değiştirebilir taşınabilir belki de yurtdışına taşınabilir, 2024’e doğru.

Hadise; 2023 baharında ülkeden taşınabilir. Yeni bir ev, yeni bir dijital projeye başlayacak aslında. Yazın başında çok hit bir şarkı yapacak ama yabancı bir şarkı olacak.

Temmuz ağustosta vergi cezaları ile gündeme gelebilir, ekim kasım gibi de bir aşk duyabiliriz. Hadisenin hayatında yabancı bir sevgilisi olacak.

Ayrıca anne ve babasının sağlığına dikkat etmesi gerekiyor 2023 sonbaharında.

Sefo; 2023’te yine adından söz ettirecek, özellikle marttan sonra sosyal sorumluluk projelerinde şubat gibi aşk haberlerini diyebiliriz. Mayıs gibi yurtdışında bir çalışmasını duyabiliriz, ekim’de sağlığına dikkat etmesi gerekiyor.

Tarkan; 2023 yazının başında yeni bir şarkı ile listeleri sallayacak…

Röpörtaj için teşekkür ederim. Size, okuyucularınıza ve ülkeme 2023 barış, mutluluk, huzur, bereket, sağlık getirsin. Çok sevgilerimle 🙂

Astrolog Maya Koseoglu
Instagram: Maya Koseoglu
Web: www.mayakoseoglu.com
İletişim: 0533 508 8 520 / mail@mayakoseoglu.com

Astrolog Maya Köseoğlu kimdir?

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024