Kırışıklık görünüm karşıtı göz kremi ile tanışın!

Yaşlanma karşıtı Anogeissus bitki özüyle formüle edilen ve cildin gençlik proteinlerini destekleyen göz kremi, doğal hücre yenilenmesini artıran Retinol ile birleşiyor. Origins Kapsül Göz Kremi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Origins, en beğenilen yaşlanma karşıtı serisinin yeni üyesi Plantscription Kırışıklık Görünüm Karşıtı Mikro Retinol Kapsüllü Göz Kremi, güçlü bitki bilimini Mikro Retinol Kapsülleri ile birleştirerek ince gözaltı çizgileri, kaz ayakları ve kaş arası çizgileri olmak üzere üç tür çizgi ve kırışıklığın görünümünü en aza indiriyor.

Kaan Urgancıoğlu Jason Statham ile karşı karşıya

Zamanla bu yeni göz bakımı, cildin doğal bağ dokusunu ve kolajenini desteklemesine yardımcı olarak göz çevresini canlandırmaya ve cildin genç görünümünü geri kazanmasına yardımcı oluyor.

Origins, 1990’da kurulduğundan bu yana cilt için iyi formüller yaratmak adına bitki kimyası, cilt fizyolojisi ve doğal olarak elde edilen bileşenleri üzerine araştırmalarını sürdürüyor.

Origins Plantscription Göz Kremi 15ml 1.560 TL

Origins, bu yenilikçi formülü yaratmak için Retinol’ün güçlü faydalarını sunarken göz çevresine nazik bir dokunuş yapacak bir formül geliştirmenin farklı yollarını araştırdı. Araştırmalar sayesinde Mikro Retinol Kapsüllerinin, içeriğin dengesini ve gücünü korumaya yardımcı olduğunu buldu.

Bu formülde Mikro Retinol Kapsülleri, Plantscription’ın imzası olan Anogeissus bitki özü ve kırışıklık önleyici peptit Acetyl Hexapeptide-8’in bir kombinasyonu ile birlikte göz çevresindeki görünür yaşlanma belirtilerini hedefleyerek iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Yapılan testler sonucunda katılanların %89’u, göz bölgesinin sadece dört hafta sonra daha genç göründüğünü belirtiyor. Gözle görünür şekilde gençleştirici faydalarına ek olarak, Origins’in yeni Plantscription Kırışıklık Görünüm Karşıtı Mikro Retinol Kapsüllü Göz Kremi’nin kadifemsi yumuşak formülü, hassas göz bölgesini nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmak için ciltte anında eriyen Squalane ve Ayçiçeği Çekirdeği

Mikro Retinol Kapsülleri

A Vitamini olarak da bilinen Mikro Retinol Kapsülleri, cilde sağlıklı ve genç bir görünüm sağlamak için hücre yenilenmesini teşvik etmeye yardımcı olur.

Ortalama olarak her bir kapsül yalnızca 15 mikrondur, gözle görülür yaşlanma belirtileriyle mücadeleye yardımcı olmak için 490 milyondan fazla Retinol Kapsül sağlar. Formül, 24 saat boyunca yavaş ve sürekli etki sağlar.

24 saat boyunca mikro retinol kapsülleri içeren ürün üzerinde yapılan vitro testine dayanmaktadır.

İçerik ve Ambalaj Sürdürülebilirliği:

Origins Plantscription Kırışıklık Düzeltici Göz Kremi vegandır. %90 doğal türevlidir.

Yeni Plantscription Kırışıklık Düzeltici Göz Kremimizi geri dönüştürülebilir camda paketlemeyi seçerek, kavanoz başına 5 plastik su şişesi eşdeğerinde ağırlıktan tasarruf etmektedir.

Kavanoz başına tasarruf, 500 ml’lik bir plastik su şişesinin ortalama ağırlığına göre hesaplanmıştır.

Plantscription Kırışıklık Görünüm Karşıtı Mikro Retinol Kapsüllü Göz Kremi’ne www.origins.com.tr’den ve Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Origins Kapsül Göz Kremi

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024