Mucizelerin tekniği ACCESS BARS

Bilinç altımızda biriken tüm olumsuz reaksiyonları, zihnimizde oluşan bize ait olmayan düşünceler, yargılar ve hisleri, beynimizdeki barlara ulaşarak silme yöntemini, yani bilimsel adıyla ‘Access Bars’ seanslarını başarıyla yöneten ve hayatın aslında mucizelerle dolu olduğunu bir kez daha hatırlatan Hülya Günaydın Soygudan, Access Bars tekniğini detaylarıyla anlattı. Buyurun sohbetimize! Access Bars uzmanı Hülya Günaydın Soygudan

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Röportaj: Melek Şenol

Hülya Günaydın Soygudan

Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

1981 Trabzon doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum. Evli ve 2 genç kız annesiyim. Hayatımdaki 2 büyük şansım meleklerim, iyi ki varlar. Daha şanslı nasıl olabilirim?

Kendimi arama yolculuğumda sürekli sorular sorduğumu ve cevaplarının geldiğini fark etmeye başladım. Çocukluğumdan beri mesajcı rüyalar hep görüyordum, hâlâ devam ediyor ve rüyalarımın çoğu da çıkıyor. İçimde durdurulamaz bir enerji akışı olduğunu fark ettim ve ne yapabilirim diye sordum hep ne yaparsam bu dünyaya insanlara ve tüm canlılara faydalı olabilirim? Ne yaparsam mutlu olurum?

Bu kalemle kaşların hacmini yükseltiyoruz!

İçimde hissettiğim bu enerjiyi nasıl kullanılacağımı da bilmiyordum ama hep sorguluyordum her şeyi evreni dünyaya geliş amacımı, misyonumu… Sonra bir rüya gördüm bunu şimdilik anlatamam çünkü ‘Rüyalarım ve Gerçek Yaşanmış Hikayelerim’ adlı yazdığım kitabımın konusu, umarım en kısa zamanda yayımlanır. Bu gördüğüm rüyalar bana hep yol gösterdi.

Enerji, frekans, çekim yasası, kuantum, Access Consciousness ile ilgili sürekli araştırmalar yaptım, kitaplar okuyup videolar izledim ve Access Bars eğitimleri ve yaşam koçluğu eğitimi aldım. Birçok danışanıma Access Bars seansları yaptıktan sonra mucize geri dönüşler aldım. Bu da beni inanılmaz mutlu ediyor.

Access Bars nedir? Access Bars kanıtlanmış bir yöntem midir?

Access Bars, barlara erişim demektir. Başımızda bulunan 32 adet bar noktaları vardır, bunlara araç çubukları da diyoruz.

Bu araç çubukları zamanla tıkanabiliyor, çocukluk travmaları, anne karnından tutun atalarımızdan 10 bin yıl önce bile bize aktarılan kodlar, blokajlar, çevremizden, akrabalardan, anne babadan ve tüm dünyadaki negatif enerjiler, olumsuz düşünceler, savaşlar vs. bir sünger gibi bilinçaltımız her şeyi emer. Zihnimizin %98’i bize ait olmayan düşünceler, yargılar ve hislerle dolar.

Evet Access Bars Access Consciousness’ın ilk temel seviye tekniğidir, bilimsel olarak da kanıtlanmış bir öğretidir. Kurucusu Gary Douglas ‘tır. Milyonlarca insanın hayatına muhteşem dokunuşlar yapan, mucizeler yaşatan bir tekniktir.

Access Bars seansları ne şekilde uygulanmaktadır?

Kişi sırt üstü uzanır ve tamamen kendini enerjiye, o ana bırakır. Parmak uçlarımızla baş bölgesinde bulunan bar noktalarına hafif dokunuşlar yaparak o alandaki bar noktasını içimizden adını söyleyerek çalışması komutunu veririz. Ardından temizleme cümlesini söyleriz.

Implant bandı dediğimiz bar noktası en yoğun travmaların biriktiği kulak arkasında bulunan kısımdır ve burası 10 dakikadan fazla sürebiliyor toplamda tüm seans 1saat ya da 1 buçuk saat sürebiliyor. Kişiden kişiye değişebiliyor. Seans esnasında kimisi 1 saat boyunca uyuyabiliyor kimisi ağlıyor kimisi kahkahalar atabiliyor kimisi de susmayı tercih ediyor.

Çok ilginç anlar yaşıyoruz seanslarımızda. Seans sonrası kişi inanılmaz hafifliyor, sakinleşiyor ve içten gelen bir huzur mutluluk yaşadığını, zihninin sustuğunu zihninin boşaldığını söylüyor.

Seans sonrası kişinin zihni susar ve bilince erişim sağlanır. Bilinç hiçbir şeyi kendini de dahil yargı, eleştiri olmaksızın her şeyi olduğu gibi alıp kabul eden muazzam özgürlük sağlayan alandır.

Bu seviyeye gelen kişinin enerjisi yükselir, çakraları dengelenir, frekansı yükselir, zihnindeki %98’i ona ait olmayan düşünceler, hisler, yargılar, inanışlar resetlenir ve aurası temizlenir. Artık kişi kendi düşünce ve duygularıyla hareket etmeye başlar. Olmasını istediği şeyleri mucize Access Bars soruları ile hayatına çeker.

Access Bars eğitimlerinden kısaca bahseder misiniz?

Access Bars eğitiminde kişiler ilk önce anlatımlı, sonra da videolu eğitimden geçer. 4 seans alır ve 4 seans uygular. Bu eğitimler 1 gün sürer ve kişiler uluslararası geçerli olan Access Bars uygulayıcısı sertifikasını alır. Kendi de dahil artık herkese seans uygulayacak düzeye gelir.

Kendini bu alanda geliştirmek isteyenler neler yapmalı?

Eğitim ya da seans hiç fark etmez ama mutlaka deneyimlemelerini tavsiye ediyorum. Muazzam alan açan bir teknik. Seanslarımızdan sonra ve mucize Access Bars sorularımızdan sonra olumlu yönde insanların hayatları değişiyor. Bir mucize istiyorlarsa mutlaka Access Bars seansımızı deneyimlesinler derim.

Access Bars uzmanı Hülya Günaydın Soygudan

She and Girls Ekim 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023