0 km 2022 model yılı tüm Fiat Egea modellerinde kampanya yaptılar! 200 bin TL 24 ay vade dediler!

Fiat Egea Kampanyası Ekim 2022
Fiat Egea Kampanyası Ekim 2022

0 km 2022 model yılı tüm Fiat Egea modellerinde kampanya yaptılar! 200 bin TL 24 ay vade dediler! Fiat Egea Kampanyası Ekim 2022.

Instagram Hesabımız

Egea’nın Sonbahar Teklifi Olay Olur!

Fiat Türkiye’nin internet sitesinde açıklanan kampanya bu şekilde duyuruldu.

Burada önemli bir konu var: Bu kampanyaya alternatif olarak yarısını şimdi, kalanını seneye ödeme seçeneği de kullanılabilir.

Bu kampanyada “FIAT Egea Ailesi yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme seçeneğiyle sizi bekliyor!” açıklamasıyla duyurulmuştu.

Neyse açıklanan kampanyaya dönelim.

İlk olarak,

Kredi kampanyaları 0 km 2022 model yılı tüm Egea modellerinde “Marka Kasko” yaptırılması koşulları ile geçerliymiş.

Kampanya stoklarla sınırlıdır açıklaması da yapılmış.

Bu kampanya 01.11.2022 tarihine kadar geçerli.

Koç Fiat Kredi kullanımında 2,99% faiz fırsatı sunulmaktaymış.

Başka bir yerde faiz oranının 2,79 olduğu yazıyor.

Bu nedenle tam emin olamadım.

200 bin TL, 24 ay vade seçeneği ilgisini çekenler olabilir diyerek paylaştım.

En ucuz sıfır kilometre otomobiller hangileri? İşte Ekim ayında Türkiye’nin en uygun fiyatlı otomobilleri!

Kadın Dergisi She and Girls Ekim Sayısı’nı Nerelerde Okurum? Gençlik Dergisi hediyesiyle She and Girls Dergisi’ni nerelerden okuyabilirsiniz?

44. sayısına ulaşan She and Girls Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz? Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasından indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsunuz Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

She and Girls Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek  44 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

She and Girls Dergisi’ni okumak için bir diğer adres ise Magzter web sitesi ve uygulaması. Burada bizi She and Girls ismiyle bulabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Fiat Egea Kampanyası Ekim 2022.

Fiat Egea Kampanyası Ekim 2022

Fiat Egea Kampanyası Ekim 2022.

SHE AND GIRLS BAHAR 2024