Bu Yıl 90’ların “Canlı Renk” Modası Geri Döndü!

Renklerde 90’ların yükselişi ile favori renk paletinizdeki tüm renkleri yine “Hayata Renk Kat” mottosu ile modanın merkezi Zühre Tekstil’in 2022-2023 İlkbahar ve Yaz koleksiyonunda bulacaksınız. Zühre 2023 İlkbahar yaz koleksiyonu

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Zühre 2023 İlkbahar yaz koleksiyonu

“Zühre” denince moda ve şıklık akla geliyor. Zühre tasarımcılarının İlkbahar/Yaz 2023 Koleksiyonları’nın lansmanında gördüğümüz renkler o kadar canlı ki bu şık kombinler üzerinizde görene kadar asla aklınızdan çıkmayacak ve dolabınızda en baş köşede yerlerini alacak bu tasarımlara aşık olacaksınız.

Tarzınızı yükseğe taşıyacak detayları ile en geniş “Ceket” koleksiyonu yine Zühre’de. Spor kombinlerin şık tamamlayıcısı etekler, kalıpları ile günün her saatinde konfor sunan pantolonlar, ikili takımlar, ferahlık sunan pamuklu ve keten takımlar ile birlikte bu sezonun en öne çıkan trendi “renkli jean” ve jean pantolonda her modelinde özgüven sunan seçenekleriyle Zühre bu bahar ve yazda da kalbinizi tam 12’den vuracak.

ENFES VE BİR KADAR GÜÇLÜ KOMBİNLERİN ADRESİ ZÜHRE!

Bu bahar Paris’ten New York’a, Milano’dan Türkiye’ye tüm koleksiyonlarda modaseverler canlı bir renk paleti ile baharı karşıladılar. Bu bahar yeşilin ne kadar yeşil, kırmızının ne kadar kırmızı olduğunu vitrinlerde görüyoruz. Moda yine enfes ve bir kadar güçlü renk paleti ile kadınlara “Bahar coşkusunu” hatırlattı.

She and Girls Haziran Sayısı 2023 Sayısı Çıktı! She and Girls Haziran 2023 Sayısını ÜCRETSİZ okuyabilirsiniz!

Bu baharda da Zühre renkleri yaptığınız kombinlerle katıldığınız her davette ya da bir ofis gününde kendinizi iyi hissedeceksiniz ve içiniz iyimserlikle dolacak. Canlı renklerin beraberinde pastel tonlardan göz kamaştırıcı metalik tonlara uzanan bir yelpazeyle bu sezon da her sezon olduğu gibi Zühre.com.tr’yi ziyaret ettiğinizde bir moda ziyafeti yaşayacaksınız.

Zühre 2023 İlkbahar yaz koleksiyonu

Zühre mağazaları da siz modasever kadınları bekliyor. İhtiyacınız olan tüm renklerden ilhamınızı alarak alışverişlerinizi Zühre mağazalarında da gerçekleştirebilir ve yeni sezon tüm kombinleri moda danışmanları ile birlikte deneyerek alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Zühre 2023 İlkbahar yaz koleksiyonu

She and Girls Haziran 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024