Yataş Grup yeni markası Divanev’i Furniture İstanbul’da tanıttı

Yataş Grup yeni markaları Divanev ve Divanuykusu’nu 8 Kasım tarihinde CNR EXPO’da düzenlenen Furniture İstanbul Fuarı’nda düzenlediği bir toplantıyla tanıttı. “Yeni markalarımızı oluştururken iyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıktık” diyen Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın ve Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, ilk mağazasını Mart 2019’da açmayı planladıkları Divanev’i beş yılda Türkiye’nin ilk beş markasından biri yapmayı hedeflediklerini söylediler. Yataş Grup yeni markaları Divanev ve Divanuykusu

Mobilya, yatak ve ev tekstili sektörünün yenilikçi markası Yataş Grup, yeni markaları Divanev ve Divanuykusu’nu Furniture İstanbul Fuarı’nda gerçekleştirdiği bir toplantıyla tanıttı. Yataş Grup’un mobilya, uyku ve dekorasyon ürünlerindeki deneyimini yansıtan Divanev ve Duvanuykusu, gerek tasarım ve kalite gerekse ürün çeşitliliği açısından büyük beğeni topladı.

Hem çeşit hem fiyat aralığı olarak geniş bir hedef kitleye hitap edeceğiz”
43 yıldır mobilya sektöründe kalitenin, güvenin, tasarım ve çeşitliliğin adı olan Yataş Grup olarak daha geniş kitlelere hitap etme amacıyla uzun süredir yeni bir marka arayışı içinde olduklarını söyleyen Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Türkiye’nin köklü markalarından Divan’ı bu nedenle satın aldıklarını belirtti. Satın almanın ardından heyecanla çalışmalara başladıklarını anlatan Öztaşkın, sözlerini şöyle sürdürdü: “Uzun süren araştırmalar, yoğun mesailer ardından bugün çalışmalarımızın meyvesini sizlere sunuyoruz. İki yeni markayla yola çıkıyoruz: Divanev ve Divanuykusu… Divanev, tasarım ve tarz açısından önemli bir çeşitliliğe sahip. Ürün yelpazesinde mobilya, halı, aydınlatma ve aksesuarlar bulunuyor.

Modern ve geleneksel tarzın sentezi diyebileceğimiz markamızda, genç odası gibi ürün gruplarını da sunacağız. Divanuykusu ise Yataş uykusu kalitesinden ödün vermeyen bir marka olacak. Ayrıca tüketicilere beyaz ve renkli ev tekstili ürünlerini de sunacak. Her iki markamızla da hem çeşit hem de fiyat aralığı olarak geniş bir hedef kitleye hitap edeceğiz.” Öztaşkın, Divanev koleksiyonlarını oluştururken tasarım alanında dünyadaki saygın isimlerden danışmanlık hizmeti aldıklarını, yurt içi ve yurtdışından önemli tasarım ofisleriyle işbirliği yaptıklarını da ifade etti.

Yataş Grup yeni markaları Divanev ve Divanuykusu

SHE AND GIRLS BAHAR 2024