Tıraş standartlarını yükselten seri

Kişisel bakım endüstrisinin asi markası TAKK, kozmetik şirketlerinin dayattığı cinsiyet kalıplarına, üniseks ürünlerle dur diyor. TAkk  Vücut tıraş bıçağı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

İhtiyaçlara odaklı kişisel bakım markası TAKK, yüz ve vücut bıçaklarını bile her cinsiyete uygun olacak şekilde tasarlıyor.

Sadeleşme felsefesini benimseyen kullanıcılarını, bu bahar, tıraş serisi ile buluşturan TAKK, daha pürüzsüz ve yüksek kalite bir tıraş deneyimi öneriyor. Vücut Tıraş Bıçağı, Yüz Tıraş Bıçağı, Tıraş Bıçağı Sapı, Tıraş Jeli, Vücut Losyonu ve Aftershave’den oluşan seri, www.takk.com.tr’de satışa sunuluyor.

TAKK Vucut Tiras Seti

Tıraş Serisi:

Vücut için Tıraş Bıçağı: Rb.

Aloe vera ve E vitamini içeren kaygan barlara sahip vücut tıraş bıçağı yumuşak bir tıraş öneriyor. Aşınmaya karşı hassasiyet sunan ve tahrişe neden olmayan üstün kaliteli 5 bıçaklı jilet, İsveç çeliğinden üretiliyor ve 10 kez kullanılabiliyor.

Optimum kontrol sunan tıraş bıçağı, hafif ve ergonomik yapısıyla elde kolay tutuluyor ve tüm cinsiyet sahiplerine keyifli bir tıraş tecrübesi sunuyor.

Yüz için Tıraş Bıçağı: Rf.

İsveç çeliğinden üretilen 6 bıçaklı aşındırmaz hassas jilet, etkili tutuşa ve aloe vera ile E vitamini içeren kaygan siyah barlara sahip.

Etkin keskinliği ve en zor yerlerdeki üstün performansı sayesinde kullanım kolaylığı sunarken, büyüleyici tıraş keyfini nemlendirme özelliği sayesinde cilt bakımı ile birleştiriyor.

Tıraş Bıçağı Sapı: Rh.

Yüksek kaliteli ABS plastik-alüminyum Tıraş Bıçağı Sapı temiz ve şık görünür. İskandinav tasarımı sayesinde herhangi bir destek olmadan dik durur, bu sadece bıçakları daha temiz tutmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zarif görünür.

Göz çevresi kırışıklıklarınıza bu ürünle son verin

Tıraş Jeli: Sgl.

Canlandırıcı bir tıraş için her şeye sahip olan ürün, aloe vera ve güvercin ağacı içeren nemlendirici formülü ile tıraş sırasında cilt tahrişini engelliyor. Temiz saydam yapısı kontrolü artırırken, tazeleyici kokusu rahatlama hissi veriyor.

Aftershave : Af.

Canlandırıcı tıraşın son dokunuşu olan ürün, nazik formülü ile cildi rahatlatıyor ve tazeleyici bir koku veriyor. Aloe Vera ve antioksidan üzüm çekirdeği içeren formülü cilt tahrişini önlerken içindeki mentol ise kızarıklığı yok ediyor.

TAkk  Vücut tıraş bıçağı

She and Girls Mart 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM