‘Storks Diamond’ Nesrin Cavadzade ile yenileniyor

Türkiye’nin ilk mücevher markası Storks Diamond, Nesrin Cavadzade işbirliğini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği lansman ile duyurdu. Storks yeni koleksiyon Nesrin Cavadzade.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Markanın dinamik ve yenilikçi yüzünü vurgulayan işbirliği, Metin Arolat’ın yönetmenliğinde hazırlanan reklam filmi ile tanıtıldı. ‘Işıltın Sarsın Her Yanı’ mottosuyla ve müzikal tarzıyla dikkat çeken film, Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen çekimler sonucu tamamlandı.

Stil sahibi mücevher tasarımlarının parladığı lansmanda marka, ‘Storks Diamond’ olarak yenilenen logosuyla ilk kez gözler önündeydi. Sanat camiasından isimlerin ve basın mensuplarının katılım gösterdiği lansmanda Cavadzade, mücevherleri ile Storks ışıltısını yansıttı.

Storks yeni koleksiyon Nesrin Cavadzade.

Storks Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Güner, markanın dinamizmini yansıtan iletişim çalışmaları kapsamında stili, zarafeti ve duru güzelliği ile dikkat çeken Nesrin Cavadzade ile keyifli bir işbirliğine imza attıklarını belirtti. 2023’e güçlü bir başlangıç yaparak ilk kez bir marka yüzü ile ilerleyeceklerini ifade eden Güner, yenilenen ‘Storks Diamond’ kimliğiyle birlikte daha dinamik bir süreç hedeflediklerini paylaştı.

Yıl içerisinde Cavadzade ile bir reklam filmi daha planlayan marka, 2023 boyunca iletişim stratejilerinde birlikte hareket edecek. Lansmana anne ve babasıyla katılım gösteren Cavadzade, beyaz zarif elbisesi ve sade tarzıyla beğeni topladı.

Cavadzade kendine özel üretilen Storks mücevheri ile ışıldadı

Metin Arolat’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu reklam filmi, alanında deneyimli geniş ekibin emeği ile ortaya çıktı. ‘Işıltın Sarsın Her Yanı, Çünkü Sen Pırlantamsın’ mottosunun müzikal tarzda işlendiği reklam filmine özel jingle da hazırlandı.

Reklam filminde ikonik Storks yüzüğü ve markiz kesim pırlanta taşlardan oluşan elmas gerdanlık ile boy gösteren Cavadzade, lansmana ise kendine özel tasarlanan mücevherler ile dikkatleri üzerine topladı. ‘Benim için en başından heyecan verici bir yolculuk oldu. Her sahnesinden çok keyif aldım.

TAB İlaç, OSENDE Collagen ailesini düzenlediği lansmanla tanıttı

Taktığım takıları çok çok sevdim. Her zevke hitap eden koleksiyonları ile Storks, mücevher tutkunlarının aradığı bir marka bence. Her kıyafete ışıltı katan çok özel tasarımları ve geniş bir koleksiyonu var. Mücevheri ustalıkla işliyor. Pırlantayı renkli taşlar ile buluşturarak çok şık koleksiyonlar ortaya çıkarıyor.

İşbirliğimizin her iki tarafa da şans getirerek aynı şekilde keyifle devam etmesini umuyorum. ‘ şeklinde konuşan Cavadzade, marka ile yıl içerisinde hayata geçireceği bir sonraki reklam filmi için şimdiden heyecan duyduğunu belirtti.

Türkiye’den dünyaya mücevher ışıltısı

Kendine has tasarımlarıyla ve çarpıcı dokunuşları ile mücevher trendine yön veren Storks, uluslararası ölçekte Türk markaları arasında pırlantalı mücevher ihracatında lider konumda…

Pırlanta yüzük, kolye, bileklik yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlarla göz alıcı tasarımlar üreten Storks, özel koleksiyonlar ve kişiye özel üretimde de ön plana çıkıyor.

Geniş ürün yelpazesi ile erkek koleksiyonunda da iddiasını sürdüren Storks, Türkiye’de 32 mağaza ve 123 satış noktasında yer alırken üretiminin büyük bir kısmını 30’a yakın ülkeye ihraç ediyor.

Storks yeni koleksiyon Nesrin Cavadzade.

She and Girls Kasım 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024