Oberoi’un Ayurveda ve Yoga Uzmanı Hindistan Asıllı Dr. Anuradha Mathad, İstanbul’da!

Hindistan asıllı, Mandarin Oriental’in partner otelleri olan Oberoi Hoteller’in ayurveda ve yoga uzmanı Dr. Anuradha Mathad, 16-22 Aralık tarihleri arasında masaj ve özel ayurveda ve yoga terapileri ile Boğaz’ın eşsiz atmosferindeki The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da… SPA deneyimi Anuradha Mathad.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

İstanbul Boğazı’nın eşsiz konumunda yer alan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, sahip olduğu geniş Zen bahçesi, Uzakdoğulu terapistleri, gün ışığı alan iç mekan havuzu, bay ve bayan ayrı lüks hamamları ve bakım odaları, özel Technogym ekipmanlarla donatılmış fitness merkezi ile misafirlerinin ruhunu ve bedenini şımartıyor.

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus

Mandarin Oriental’in benzersiz Uzakdoğu sıcaklığı ile sunulan spa bakımları ve iyi yaşam programlarının yanı sıra The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul global trendleri de takip ederek Hindistan asıllı uzman Dr. Anuradha Mathad’ı 16-22 Aralık tarihleri arasında misafir terapist olarak İstanbul’a getiriyor.

Atasun Optik’ten “Sanal Deneme” sistemiyle alışveriş dönemi!

Dr. Anuradha Mathad, Ayurveda, yoga, çağdaş spa ve diğer antik Uzakdoğu iyi yaşam bilimlerindeki uzmanlığıyla hazırlamış olduğu özel bakımları ile misafirlerini şımartarak yeni bir yaşam dengesi kurmalarına yardımcı olacak.

Hindistan’ın özel şifa yöntemlerini almış olduğu uzmanlık eğitimleriyle birleştiren Dr. Anuradha Mathad, “Samattva” dönüştürücü terapilere odaklanarak, kişinin vücudunda ve zihninde bulunduğuna inanılan üç kategoriye ayrılan alanları, özel masaj ve enerji çalışmaları ile tedavi ediyor.

Ayurveda’dan ilham alarak tasarlanan bu özel dönüştürücü terapiler; nefes çalışması, meditasyon ve süptil enerji şifası ile birleşerek içsel bir yolculuğa çıkarıyor. Sükûneti ve huzuru hissettiren dönüştürücü terapiler, kusursuz bir uyum içinde olan akıl, zihin ve bedeni çok daha dengeli bir hale getiriyor.

Dr. Anuradha Mathad’ın özel terapi ve meditasyon uygulamalarını 16-22 Aralık tarihleri arasında The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da keşfedebilirsiniz.

SPA deneyimi Anuradha Mathad.

She and Girls Kasım 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024