Moda Editörümüz Dilara Kırmıt’ın kombin önerileri göz kamaştırıyor

Dilara Kırmıt ile Ne Giysem Köşesi bundan böyle sürekli olarak sizlerle olacak. Moda Editörümüz Dilara Kırmıt’ın önerilerine göz atmadan ne giyeceğinize karar vermeyin.

Genç modacı Dilara Kırmıt farklı konsepler ve farklı tarzlar ile oluşturduğu kombinleriyle modaseverlerle buluşuyor… She&Girls kombin önerileri Dilara Kırmıt

Girls POWER

Kalbinizin prensini bulamayıp vazgeçilmez kız arkadaşlarınızla “girlspower” partisine katılırsanız size önerebileceğim kombin bu olur. Olabildiğince vamp bir o kadar cesur yanınızı gösterilme imkanına sahip olabilirsiniz. Rahat, sade ve şık bir kombinle tarz olabilirsiniz. İyi eğlenceler kızlar !

It GIRL

Eğer hala üniversitenin ve bir kaçınılmaz ortamın aranan kızı ve hala popülersen bu kombin tam senin için. Bir eski sevgiliyi ya da en sevmediğin kızı kıskandırmak istiyorsan. Biliyorum bir “It girl” bu tür işlerle pek uğraşmaz ama ben buna extra “kendall” kombini de diyorum. Seçim senin giy ve çık..

 

Davet & Kokteyl

Özel bir davete veya şık bir kokteyle katılacaksanız eğer, siyah  tonlarını gold ile birleştirip seksi bir o kadar cesur görünebilirsiniz. Bu kombine makyaj önerim kesinlikle gözleriniz ön planda olmalı, hafif bir parlatıcı ile tamamlayabilirsiniz.

Leopar Vazgeçilmez

Leopardan vazgeçemeyenlerdenseniz bu parçayı dikkate alın derim. Bir o kadar asil bir o kadarda dikkat çekici üstelik sade ve şık. Evliyseniz ailecek ya da arkadaş çevrenizle eşlerinizle şık bir yemeğe gidiyorsanız eşiniz ve sizi görenler sizden gözlerinizi alamayacaktır.

 

Kusursuz Siyah

Pantolon vazgeçilmezi olanlar için şık bir kombin oluşturdum. Abartıyı sevmeyenler sadece bir parçayı bomba gibi kombine bırakmayı sevenler için hoş bir kombin oldu. Sevgililer gününde olur ya çiftlerin güzel yemekli bir davete davet edilir bir planınız yok ise katılabilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Avangart WOMAN

Avangart tarzına sahip kadınlar abartıyı ve dikkat çekmeyi çok severler. Karmaşayı bir çok parçayı ön planda tutmaya bayılırlar. Gardıroplarımızda mutlaka keçe kabanımız ve jeanımız vardır, onları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayakkabıya bayıldım desem ?

 

Modern Ekran TANRIÇASI

Bütün seksi parçaları bütünleştiren bir araya toplayan kadınlar için . Detaylardan oluşmuş bu kombin bütün seksapelliği,  maskülen ve biraz feminenlikle  dişi yanını fazlasıyla ön planda tutmak isteyenler için çok iyi bir kombin, acaba denesem mi ? 🙂

 

Genç modacı Dilara Kırmıt moda tutkunlarıyla buluşuyor

She&Girls kombin önerileri Dilara Kırmıt

[irp posts=”4167″ name=”20-20-20 kuralı ile göz kuruluğunun önüne geçin”]

SHE AND GIRLS BAHAR 2024