She Dolapta mart ayında neler var?

She dolap, baharın esintisiyle birbirinden güzel parçalarla sizleri bekliyor! Mart ayı bizler için baharın başlangıcı yeniliklerin habercisi. She dolapta Mart ayı önerileri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Sezonun en şık parçalarını sizler için seçtim.

IVY PARK

IVY PARK

Adidas ve Beyonce, Adidas X IVY PARK iş birliğinin üçüncü koleksiyonu olan ‘’ICY PARK’’ ı 19 Şubat’ta satışa sundu. Kuzeyin soğuk esintisini taşıyan koleksiyon, tasarımını sokak stilinden ilham almış parçalardan oluşuyor.

Israrla koleksiyona bakmanızı öneririm!

Khilios Grace

KHILIOS

Mart ayının incisi ‘’GRACE’’. Gümüş rengi bana her zaman ilham vermiştir. Neden mi? Yansıtıcı ve hassas nitelikleriyle gümüş renk, sezgiye, ileri görüşlülüğe ve zihinsel telepatiye ilham verir.

Olumlu ya da olumsuz olsun, verilen enerjiyi yansıtır… Hem kadın gücüne hem de ruhsal enerjiye denge ve istikrar kazandırır.

İşte böyle bir şey Khilios kadını olmak…

Benim favorim ‘’GRACE’’ peki ya sizin?

AirPods Max

APLLE-AirPods Max

Uzayın ötesinde bir tasarım ve kendi dünyanızda kayboluş… Yeni AirPods Max ile tanışın. Eski büyük kulaklıklar geri mi dönüyor dersiniz? Bence modanın teknoloji öncüsü de Apple…

Fazla söze gerek yok, yeni ürünü renleriyle ve özellikleriyle web sayfasından keşfedebilir ya da mağazalarından deneyimleyebilirsiniz.

Versace

VERSACE

Bir moda tanrıçası varsa o da Donatella Versace olmalı! Yeni koleksiyonun renkleri ruhumuzu doyururken tarzıyla bir kez daha farkını ortaya koyuyor.

Beni en çok etkileyen çanta tasarımları ve renkleri oldu. Bahara çağrı yaparken aynı zamanda tüm sezonun parçası olacak olan çantalar bu koleksiyonda!

Bakmadan sakın geçmeyin!

Ray-Ban

RAY-BAN

Değişmeyen klasik ‘’Ray-Ban”.

Kişisel stil ve tarzın ifadesi olan gözlükler yine hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. İkonikleşen klasik tasarımları bu sezon da sıklıkla göreceğiz.

Koleksiyona göz atın derim.

Dior Sneaker

DIOR

Metalik renleri bu sezon sıklıkla göreceğiz. Size favorim olan, Dior’un yeni sneaker modelinden bahsetmek istiyorum.

‘’Klas Sport’’ yani klasikle sportifin buluşması dediğim koleksiyon oldukça göz alıcı, dolaplarımızda olması gereken parçalardan sadece bir tanesi.

Birbirinden farklı renk seçenekleriyle Dior mağazalarında bulabilir ve web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Cartier

CARTIER

Bir aşk düşünün ve bunun sonsuzluğu simgelediğini…

Cartier, tasarımlarıyla hepimizi büyüleyen bir ahenge sahip. Koleksiyonunda her parça birbirinden göz alıcı ve her birinin bir anlamı var.

Bu ay sizin için seçtiğim ikonikleşmiş olan ürün ‘’Trinity Ring’’.

Prada

PRADA

Sezon geçişlerinde beni hep şaşırtan tasarımlarla ön plana çıkan Prada, bu sezon saten esintisiyle şeffaflığı vurgularken, kendi oluşumunu asla arka plana atmıyor.

Sizin için seçtiğim bu ikonik parça bana fazla söz bırakmıyor.

Koleksiyon ve daha fazlası için mağazaları veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gözdenur Kılavuz

Moda Editörü

She dolapta Mart ayı önerileri

She and Girls Şubat 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde