Roger&Gallet İle Mutluluk Artık Şişede!

1862’den beri mutluluğu damıtan marka Roger&Gallet’nin fizyolojik etkisi bilimsel olarak doğrulandı. Sekiz eşsiz koku, sabun, duş jeli ve vücut losyonundan oluşan benzersiz koleksiyon rahatlatıcı ve enerji verici etkiler sunuyor. Roger&Gallet Parfüm ve Sabunları.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Roger&Gallet Parfüm

1862’den beri mutluluğu damıtan marka Roger&Gallet, benzersiz özelliklere sahip parfümler çıkardı. Roger&Gallet’nin nesilden nesile aktarılan başarısı günümüze kadar uzanıyor.

2022 yılında Fransa’da her 2 dakikada bir parfüm satıldı. Bu eşsiz kokuların beden üzerindeki rahatlatıcı ve enerji verici etkileri bilimsel çalışmalar sonucunda doğrulandı. Roger&Gallet’nin en çok satan dört parfümü “Gingembre Rouge“,“Bois d’Orange“,“Fleur de Figuier“,“Rose“ bilim insanları tarafından nörolojik olarak test edildi.

Kokuya maruz bırakılan insanlarda trapez kas gerginliği ve boyun kaslarının dinamik aktivitesi ölçüldü. Yapılan çalışma sonucunda Gingembre Rouge ve Bois d’Orange parfümlerinin boyun kas aktivitesinde önemli bir artışı tetiklediği gözlemlenerek ürünlerin enerji verici etkisi kanıtlandı. Fleur de Figuier ve Rose parfümlerinin ise trapez kaslarının kasılmalarında önemli bir azalma ile ilişkilendirilerek rahatlatıcı etkisi kanıtlandı.

Ünlü parfümörler tarafından yaratılan 8 koku koleksiyonuna ait Roger&Gallet parfümleri, hem vücut hem de zihin üzerinde faydalı etkileri olduğu bilinen doğal çiçek ve meyve özleri içeriyor. Bu eşsiz kokuların parfümlerinin yanı sıra ikonik sabunları, duş jelleri, vücut losyonları ve el kremleri bulunuyor.

Sherin’dan Yaza Natürel Bir Dokunuş “Büyülü ormanın kalbine yolculuk”

FLEUR DE FIGUIER EDT Çiçeksi-Meyvemsi, Rahatlatıcı Parfüm 100 ML 919,00 TL

Roger Gallet Sabun

FLEUR DE FIGUIER Wellbeing Katı Sabun 100 GR 269,00 TL

Francis Kurdjian tarafından yaratılan “FLEUR DE FIGUIER” %95 doğallık oranıyla incir ağacı yapraklarının dinlendirici gölgesinde bir rahatlama sunuyor. Greyfurtun acı-tatlı notasıyla tazelenen sıcak incir özünün uyumundan oluşan parfüm, tatil anılarınızı canlandıracak.

Roger&Gallet Parfüm ve Sabunları.

She and Girls Yaz 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

 

SHE AND GIRLS BAHAR 2024