Ranchero Catering, gerçek Meksika lezzetlerini davetlere taşıyor

Kökleri Aztek ve Mayalara uzanan binlerce yıllık Meksika mutfağının damak çatlatan tariflerini, İstanbul ve Ankara’daki restoranlarında misafirleriyle buluşturan Ranchero, özel gün ve davetler için catering hizmeti de sunmaya başladı. Ranchero Catering merkezi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Şirket toplantıları, nişan & düğün organizasyonları, ev partileri, doğum günleri gibi kutlamalar, Ranchero Catering ile artık birer lezzet festivaline dönüşecek.

Ranchero Catering

Ranchero spesiyalleri şimdi istediğiniz her yerde!

Ranchero Restaurant, yeni başlattığı catering servisi ile en sevilen lezzetlerini, artık özel davetlere de taşıyor. Ranchero Catering hizmeti sayesinde, Totopos Con Salsa, Guacamole Dip, Cheddar Dip, Flautas, Nachos, Tacos, Burrito, Burger, Fajita, Chile Con Carne, Churros gibi mekanın en popüler spesiyalleri ile tüm margaritaları ve birbirinden özel kokteylleri, davet organizasyonlarında servis edilebiliyor.

Makyaj Sanatçısı İmaj Oluşturma Uzmanıdır

Ayrıca istenirse bu tatlara Latin müziklerinden oluşan dj performansı da eşlik ediyor. Ranchero Catering, ihtiyaca göre sadece mutfak veya bar ya da her iki hizmeti birden sunabiliyor.

Ranchero Catering hakkında detaylı bilgi ve hizmet almak isteyenler catering@ranchero.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirler.

Ranchero Catering Taco

RANCHERO Hakkında: Dilimizde “Meksika yerlisi” anlamına gelen RANCHERO, Tanyeri ve Gonzalez ailesi tarafından işletiliyor. Meksika’dan Türkiye’ye uzanan tutkulu bir aşk hikayesinden doğan mekan, kökleri Aztek ve Mayalara uzanan binlerce yıllık Meksika mutfağının orjinal lezzetlerini İstanbullularla tanıştırmak üzere ilk restoranını 2005 yılında Suadiye’de açtı ve kısa sürede lezzet müdavimlerinin vazgeçemediği buluşma noktası haline geldi. Meksika lezzetlerini Avrupa Yakası’na da taşımaya karar veren Ranchero, kuruluşunun 5. yıldönümünde ikinci restoranını Nişantaşı Reasürans Çarşısı’nda hizmete aldı.

Suadiye’ye gelen misafirlerini daha geniş ve rahat bir ortamda ağırlamak üzere 2016 yılında Cadde’deki yeni yerine geçen RANCHERO, sevgiyle büyümesini sürdürüyor. Şehrin en iyisi Meksikalısı, bu sıcak ülkenin renkli kültürünü, sıcak ambiyansını ve muhteşem tatlarını Anadolu Yakası’nın en popüler yeme & içme ve eğlence merkezi Watergarden’a ve ardından Büyükyalı Fişekhane’ye taşırken, İstanbul dışındaki ilk şubesini ise Ankara Maidan’da açtı.

Başkentlileri gerçek Meksika yemekleriyle tanıştıran mekan, One Tower Avm, Atakule ve Armada şubeleriyle Ankara’da şu anda dört noktada birden hizmet veriyor.

Ranchero Catering merkezi

She and Girls Sonbahar 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024