Phyto’nun nemlendirici serileri ile kuru saçlara son!

Gücünü bitkilerden alan Phyto’nun kuru ve çok kuru saçlar için özel olarak geliştirilmiş Phytoelixir ve Phytojoba serileri, her bir saç telini tek tek besliyor ve korumaya alıyor. Saça iksir etkisi yaratarak güzelliğini ortaya çıkaran seriler saçları ağırlaştırmadan ve diplerini yağlandırmadan onararak pürüzsüz bir etki sağlıyor. Phyto’nun Phytoelixir ve Phytojoba serileri

She and Girls

Phyto maske

PHYTOELIXIR
Phyto’nun çok kuru saçlar için geliştirdiği bakımı Phytoelixir, saça eşsiz bir besleyicilik sunarak güzelliğini ortaya çıkarıyor ve ışıltısını geri kazandırıyor. İçeriğindeki nergis mumu saçı hızla nemlendirerek yumuşaklık sağlarken macadamia yağı ile yoğun bir yenileme
sunuyor.

Phytoelixir Yağ (75 ML)
Şampuan öncesi haftada bir veya iki kez tüm saça uygulanan bu mucizevi yağ, saça esnekliğini yeniden sağlıyor ve yoğun kurulukla savaşarak sağlıklı, yumuşak, ipek gibi bir doku kazandırıyor. Antioksidan kaynağı olan karania yağı saçları dış stres faktörlerinden koruyor.
Fiyat: 164 TL

Phytoelixir Şampuan: (200ML)
Saç derinize masaj yaparak uygulayacağınız Phytoelixir şampuan saça yumuşaklığı yeniden kazandırarak saç tellerinize derinlemesine bakım sunuyor. Saç daha canlı ve sağlıklı görünüm kazanıyor.
Fiyat: 109 TL

Phytoelixir Temizleyici Krem (75ML)
Alternatifli olarak şampuan ile beraber kullanabileceğiniz temizleyici krem, %98 bitkisel ve doğal içerikli formülü ile doğanın gücünü ve mucizesini taşıyarak saçınıza nem ve ışıltı sağlıyor.
Fiyat: 109 TL

Phytoelixir Maske (200 ML)
Haftada bir kez uygulayacağınız Phytoelixir maske bakımınızın son adımı olarak saçınıza pürüzsüz bir etki sağlıyor. İçeriğindeki nergis mumu saçınızı duruladıktan hemen sonra nemlendirici etkisiyle sağlıklı bir görünüm sunuyor.
Fiyat: 264 TL

PHYTOJOBA
Nemsizlik, yumuşaklık kaybı ve mat görünüm için geliştirilen Phytjoba doğal jojobalı ve ebegümeci ekstresi ile saçınızı nemlendiriyor, koruyor ve saç hidrasyonunu uzatıyor. Sülfat, silikon ve boya içermeyen yapısıyla saça esneklik kazandıran Phytojoba benzersiz bakımı ile pürüzsüz bir etki sağlıyor.

Phytojoba Nemlendirici Şampuan
“Çölün Altını” olarak adlandırılan jojoba yağı; saçı yakan, matlaştıran, güneş gibi dış etkenlerden korunmak için kullanılıyor. Konsantre formülü sayesinde küçük miktarlarda kullanım yeterli oluyor ve ikinci şampuanlama aktif içeriklerin etkisini arttırıyor. Jojoba sütü ve ebegümeci özü ile nemlenmiş, yumuşak ve ağırlaşmayan saçlar sunuyor.
Fiyat: 91 TL

Phytojoba Nemlendirici Maske
Her şampuanlamanın ardından saç boylarına ve uçlarına uygulanan maske kısa süre bekletilip durulanarak kolay taranan ve ışıltılı saçlar için hızlı bakım sağlıyor. Konsantre formülü sayesinde küçük miktarda kullanılan Phytojoba nemlendirici maske saçın hidrolipidik filmini onarıyor. Phytojoba serisinin içeriğinde bulunan ebegümeci özü en etkili nemlendirmeyi sunarak saçlardaki kuruluk ve mat görüntüyü ortadan kaldırıyor.
Fiyat: 164TL

Phyto kuru saç bakım serisi

SHE AND GIRLS BAHAR 2024