Cildiniz için gücünü doğadan alan NUXE ile bakım dolu bir yıl olsun

Yeni yıl, yeni başlangıçlar ve yükleri geride bırakarak arınma demek. Arınmaya cildinizden başlamaya ne dersiniz? Nuxellence® serisinde yer alan Nuxellence® Detox, mitokondri düzeyinde yenileme sağlayarak gece boyunca cildi onarıyor, sabah iki saat daha fazla uyumuşçasına dinlenmiş ve gençleşmiş bir görünüm sağlıyor. Yeni yıla daha enerjik ve sağlıklı uyanmak için Nuxellence® Detox en büyük sırrınız olacak. NUXE ile bakım

Yeni yıl akşamı tüm ışıltıyı üzerinizde hissetmek için ise Huile Prodigieuse® Or yılbaşı gecesi boyunca sizinle. Cildinizi Tsubaki Yağı ile beslerken aynı zaman ışıltı ve bronzluk kazandıran Huile Prodigieuse® Or saçlarınızda da parıltılı bir görünüm bırakacak. Saçlarınızı taramadan önce tarağınıza sıktığınız Huile Prodigieuse® Or ile bu parlaklığı kolayca elde edebilirsiniz. Cildiniz için ise ürünü ister tek başına uygulayabilir, ister nemlendiricilerinize karıştırarak Huile Prodigieuse® Or ‘u kullanabilirsiniz.

Parfüm
Yeux

Ve yeni yıla girerken duyularınızı harekete geçirmeye hazırlayan NUXE’ün iki parfümüyle tanışın: taze ve ışıldayan sabahı temsil eden Gün Doğumu ve duyusal, cesur bir akşamın simgesi Gün Batımı. Gün Doğumu ile turunç yapraklarının taze canlılığıyla enerjinin ortaya çıkışını keşfedin ya da Gün Batımı’nın cüretkâr paçuli notalarının sizi feminenliğiyle sarmasına izin verin.

Detox

Yeni yıl, yeni başlangıçlar ve yepyeni ürünlerle genişleyen, vazgeçilmez NUXE ürünleri. Cildinizin ve ruhunuzun güzelliği için gücünüzü doğadan alan NUXE ile bakım dolu bir yıl olsun!

NUXE ile bakım

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024