Kendini ve hayatını oku

“Bizi biz yapan; deneyimlerimiz, korkularımız ve bilinçaltı kayıtlarımız geçmişte oluşmuştur. Şimdiki biz de düşüncelerimiz ve enerjimizle geleceğimizi oluştururuz. Numerolojist Seda Hergül Duran

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Sonsuz olasılıktaki gelecek, şimdiki bizim oluşturduğumuz enerjiden meydana gelir. Bu yüzden, geleceğimizi değiştirmek istiyorsak önce geçmişteki bilinçaltı korkularımızı, negatif kayıtlarımızı, blokajlarımızı oluşturan enerjileri değiştirmemiz gerekmektedir.

” Spiritüel Uzmanı sevgili Seda Hergül Duran, uzmanlığındaki dalın ana temel amacını bu cümleleriyle net bir şekilde açıklıyor ve diyor ki; Oku! Kendini ve hayatını oku. O zaman farkına varacaksın. Biz de kendisini tanıyarak, nasıl şifalanacağımızı biraz daha detaylarla öğrenelim mi?

Röportaj: Melek Şenol

HER FARFINDALIK BİR ŞİFALANIŞTIR.

Seda Hergül Duran kimdir? Sizi biraz yakından tanıyalım.

Merhaba, ben numeroloji diliyle 5872741. 2 Hava, 2 toprak, 3 su, 1 ateş elementli Seda. Sayıları oldum olası çok seven eski bir bankacıyım. Şu an sadece spritüel alanda uzmanlığımı ilerletiyorum. Yaşam yolumun, üstat sayılardan 11 olması sebebi ile şifacı yönümü kullanmayı deneyimliyorum.

Her 11 gibi ben de önce kendimi şifalandırmak için spiritüel tekniklerle çalışmaya başladım. Çünkü 11’ler kendi yaralarını iyileştirmeye çalışırken başkalarına da ilham olan yaralı şifacılardır. İlk olarak reiki ile tanıştım. Yaklaşık 22 senedir reikiyi hayatımın her alanında kullanıyor ve eğitmenliğini yapıyorum. Son 4 senedir de numeroloji ve Jean Adrienne Arınma sistemi uygulayıcısıyım.

Birçok alanda aktif olduğunuzu görüyoruz. Bize bunlardan kısaca bahseder misiniz?

Şu anda bana yoldaş olan teknikler, Usui Reiki, Sarkaç (pandül), Jean Adrienne Arınma Sistemi (J.A.A.S.) ve Numerolojidir. Bir yandan da çeşitli eğitimlerim halen devam ediyor. Usui Reiki, evrensel şifa enerjisine kanal olarak ellerimizden yaşam enerjisini akıttığımız, fiziksel ve ruhsal şifa tekniğidir.

Sarkaç; bir zincire bağlı olan doğal taşların sabit bir noktada tutulduğunda önceden yüklediğimiz talimatlara göre, sorduğumuz sorulara, yüksek bilinç ile iletişime geçerek yanıt vermesidir. Numeroloji evrenin sayısal kurgusunu anlamamızda bize yardımcı olan hesaplamalardır. Doğduğumuzda aldığımız isim ve buradaki harflere karşılık gelen rakamlar ile tam doğum tarihimizi kullanarak yaptığımız bir analizdir.

“Kadın Oyunları Festivali 2023” depremzede kız çocukları için perde açacak!

Bu analizlerle çakra tablosu oluştururuz ve burada geçmişten ve atalardan gelen karmik borçlarımızı görür, bu yaşama geliş amacımızı fark eder ve hayat yolculuğundaki deneyimleyeceğimiz ana konularımızı anlarız. J.A.A.S; yüksek benliğimizle bağlanarak istediğimiz niyetin gerçekleşmesinin önündeki tüm blokajların kaynağını bulup, bu etkilerin kaynağında arındırılması ve şifalandırılması yöntemidir. Çok güçlü ve etkili bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir.

Seda Hergül Duran

Danışanlarınıza uyguladığınız şifalandırma yöntemlerini anlatabilir misiniz?

Danışanım bana geldiğinde, ilk olarak isim ve doğum tarihinden numerolojik analizine bakarım. Bu bir nevi o kişinin röntgenini çekmek gibidir. Daha sonra ondan kendisini sıkıştıran ve bana getiren enerji nedir onu dinlerim.

O esnada analiz tablosu bana; danışanımın anlattıklarının kökenini daha net bir şekilde göstermeye başlar. Danışanıma bu yaşadıklarının hangi karmik borçlardan ya da hangi çakralarının kuvvetli ya da zayıf olmasından kaynaklandığını açıklarım.

Birlikte sorunu ile ilgili olan kök enerjiyi iyice anlar ve onu niyete dökeriz. Sonrasında en sevdiğim bölüm, şifalandırma kısmı başlar. J.A.A.S ile yüksek benliğimizin rehberliğinde, şifalandırmak ve dönüştürmek istediğimiz niyetimizi ortaya koyar ve dosyalardan oluşan bir protokolle, spritüel kas testini kullanarak kolay ve huzurlu bir şekilde arındırma yaparız.

Geçmiş yaşamlardaki bizim ya da atalarımızın yaşadıklarından, hayatımıza etki eden noktaları tek tek bulur, sıkışmış enerjileri serbest bırakır, bilinçaltımızda oluşmuş negatif kayıtları, tabuları dönüştürürüz. Daha sonra bunları yaşayan kaynak kim ya da neymiş onu bulur, ne yaşadığını iyice anlar, fark eder ve en son arınma protokolleri ile kaynaktan bize gelen tüm etkileri temizler ve şifalandırırız.

Danışanlarınız genelde ne gibi sorunlarına çözüm bulmak adına size geliyorlar?

Bulunduğumuz coğrafyanın etkilerini ve atasal yüklerini hemen hemen hepimiz farklı boyutlarda olsa da taşımaktayız. Bunun en büyük olanı, tabi finansal karmalarımız. En çok seans yaptığım konu, bolluk ve bereket önündeki blokajlarımız oluyor.

Tabi bununla bağlantılı olarak yaşamdaki bolluğu ve bereketi hak etmediğimiz inancımız da çok fazla. Ayrıca kadın danışanlarımda dişil ve eril enerji dengesizliği oranı yüksek oluyor. Biz kadınlar, kendimizi ortaya koyabilmek amacıyla çok fazla eril enerjimizi yükselttiğimiz bir dönemden geçtik, geçtiğimiz yüzyılda.

Dişil tarafımızı baskıladık fakat şimdi tüm bu enerjileri dengede tutarak daha huzurlu ve tam olarak yolculuğumuzu devam ettirebileceğimizi öğreniyoruz. Bunların haricinde alma verme dengesizliği, kaybetme korkusu, reddedilme ve terkedilme yaraları, değersizlik inancı, suçlanma yarası, yalnızlık korkusu gibi en temel yaraların yanında, mesela “gireceğim sınavlarda doğru yanıtları verebilmemdeki, doğru bilginin bana kolayca akmasının önündeki engellerin ve blokajların şifalandırılması” gibi daha spesifik niyetlerle de çalışmalar yapıyoruz.

Eklemek istediğiniz …

Bizi biz yapan; deneyimlerimiz, korkularımız ve bilinçaltı kayıtlarımız geçmişte oluşmuştur. Şimdiki biz de, düşüncelerimiz ve enerjimizle geleceğimizi oluştururuz. Sonsuz olasılıktaki gelecek, şimdiki bizim oluşturduğumuz enerjiden meydana gelir.

Bu yüzden, geleceğimizi değiştirmek istiyorsak önce geçmişteki bilinçaltı korkularımızı, negatif kayıtlarımızı, blokajlarımızı oluşturan enerjileri değiştirmemiz gerekmektedir. Hepimizin yolculuğu kolay olsun. Sevgiyle….

SEDA HERGÜL DURAN
Numerolojist
Usui Reiki Master
Jean Adrienne Arınma Sistemi 1. Seviye Uygulayıcısı
Sarkaç (Pandül ) Şifa Yöntemi Uygulayıcısı
Instagram: @harika.bilim.numeroloji11

Numerolojist Seda Hergül Duran

She and Girls Mart 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024