İkili ilişkilerde zorlanacağımız süreç 15 Nisan’dan sonra nasıl ilerleyecek?

Baharın taptaze enerjisiyle yenilenmeye ve enerji kazanmaya başlayacağımız Nisan ayında gökyüzü gündemi yine oldukça hareketli. Nisan 2021 astroloji yorumu

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Son günlerde zihinsel olarak bizleri dağıtan ve melankolik ruh haline büründüren enerjilerden sıyrılıp hareketlenmeye başlıyoruz.

4 Nisan tarihinde Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle motivasyonumuz yükseliyor. Zihinsel olarak canlanıyor ve atak bir enerjiyle fikirlerimiz doğrultusunda harekete geçiyoruz.

İçimize kapandığımız süreçten yavaş yavaş sıyrılıp başkalarıyla daha fazla iletişim kuruyoruz. Bu dönemde kendimize olan güvenimiz artacağından açık, net ve direkt ifadelerde bulunabiliriz.

Ancak bu noktada dikkat etmek gereken düşünmeden, hızla ağızdan çıkan sözlerin yanlış noktalara gitmemesi! Zira Koç enerjisiyle cüretkar ve kontrolsüz çıkışlarda bulunma motivasyonumuz yükselebilir. Ayrıca hızlı kararlar ve gereksiz riskler almamaya özen göstermemiz gerekiyor.

12 Nisan’da Koç burcunda bir yeni ay doğacak. Anın haritasında Plüton’un yeni ayı karelemesi stresli etkileri barındırıyor.

İkili tüm ilişkilerde veya iş birliklerinde zorlanacağımız bir süreç olabilir. Duygusal konularda baskılandığımızı hissedebiliriz. Hedeflerimiz veya planlarımız doğrultusunda yeni adımlar atmak isterken, güç mücadelelerine girmek zorunda kalabiliriz.

Öte yandan birlikteliklerin veya iş birliklerinin form değiştirmesi, sonlanması gibi gündemler söz konusu olabilir. Yeni aya eşlik eden Ceres asteroidi; duygusal yönden doyum ve beslenme arzumuzu, karşımızdaki kişiden veya ilişkiden beklentilerimizi de sorgulatılacak nitelikte olabilir.

Nisan ayının ilk yarısından sonra Venüs’ün desteğiyle nispeten rahatlamaya başlayacağız…

15 Nisan’da Venüs’ün yönetici olduğu yani enerjisini rahatlıkla ortaya koyabildiği Boğa burcuna geçecek. Bu sürecin başlamasıyla birlikte rahatlayarak hayattan daha fazla tat almaya başlayacağız.

Keyif aldığımız konularla daha fazla ilgilenecek, konfor alanımıza odaklanabileceğiz. Bir yandan huzur ve sakinlik teması önem kazanırken; diğer yandan gerek duygusal konular gerekse finansal konularda güven teması gündemimizde olacak.

İkili tüm ilişkilerde istikrara ve sadakate önem verecek, uzun soluklu aşklara yönelmeyi tercih edeceğiz. Sanatsal çalışmalar ve artistik alanlarla uğraşmak, kişisel bakım ve estetik girişimler için oldukça uygun bir süreç olacak.

18 Nisan gecesi 22.31 civarında Merkür, cazimi dediğimiz konuma gelerek Güneş’in tam kalbinde yerleşecek ve ertesi gün 10.39’a kadar kalacak! Bu saatler aralığında aklımızdan geçirdiklerimize dikkat edelim. Çünkü arzularımıza dair bir tohum atmak adına; isteklerimizi, dua veya pozitif düşüncelerle evrene ulaştırabiliriz.

23-26 Nisan bandında Merkür, Venüs ve Uranüs Boğa burcunda birlikte ilerliyor olacak. Fikirsel olarak oldukça yaratıcı olan bu görünümü sanatsal çalışmalarımızda kullanabiliriz.

Finansal alanlar veya somutlaştırmak istediğimiz konularda ilginç fikirler, pratik çözümler geliştirebiliriz. Bu günlerde aklımıza gelenleri ileride kullanmak üzere bir kenara not alım…

Ancak duygusal yönden ani değişimler yaşayabileceğimiz gibi parasal olarak da çalkantılı günleri beraberinde getirebilir. Nitekim aynı günlerde Satürn de Merkür ve Venüs ikilisine kare açıyla dokunacak. Bu etkiyle; aşk ve ilişkilerde sınandığımızı hissedebiliriz. K

eza finansal konularda veya görüşmelerde bir takım gecikmeler olabileceği gibi; almamız gereken sorumluluklarla yüzleşebiliriz.

Sağlık ve huzurla geçen bir ay diliyorum…

Sevgiyle…

Leyla Özlem Dölen

Astrolog

Nisan 2021 astroloji yorumu

She and Girls Nisan 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS BAHAR 2024