Nike Air Force 40. yıl dönümünü kutlanıyor!

Sokak modasının öncüsü Sneaks Up, Nike Air Force 1’in 40. yılını müziğin ve dansın birleştirici enerjisiyle kutluyor. AF1, 40. yılına özel çekilen kampanya filminde müziğin enerjisi hip hop’ın özgürleştirici ritimleriyle hayat buluyor. Nike 40 yılını kutluyor

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bruce Kilgore tarafından tasarlanıp 1982’de piyasaya sürülen ve adını Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın seyahat ettiği Air Force One uçağından alan model, ilk çıkışından bu yana 40 yılı geride bıraktı.

Sneaks Up Nike

Doğduğu andan beri sokak ve dans kültürünün bir numaralı ikonu olan Air Force 1 sneakerının 40. yılı, “Join Forces” mottosuyla dünyanın dört bir yanında güçlerini birleştiren toplulukların bir araya gelmesiyle, bu ikonik modele özel çekilen kampanya filmleriyle kutlanıyor.

Sokak kültürünü içinde barındıran ve bu kültürü deneyimlemeye odaklı etkinliklere imza atan Sneaks Up ve kreatif ajansı Studio WINO iş birliğiyle İstanbul’da çekilen kampanya filmi de sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Kreatif direktörlüğünü Y. Elis Yıldırım’ın üstlendiği AF1 Join Forces 40. yıl kampanya filminde güçlü bir kadro yer alıyor. Aslı Sümen, Rumeysa Yağcı ve Buğra Büyükşimşek’in başrollerini paylaştığı filmde Ayza Türkçü, Sergen Şevik, Mehmet Ali Gül, Pınar Furuncu ve hem Elements of Dance kurucusu hem de dans eğitmeni Enes Abdulla ve ekibi de projede bulunuyor.

Bugün ne giysem derdine son!

Şehrin en havalı dansçılarının güçlerini birleştirerek bir araya geldiği kampanya filminde hip hop’ın özgürleştirici ritimleri İstanbul’un ve müziğin enerjisiyle buluşuyor. Filmde ikonik modelin her zaman bir spor ayakkabısından daha fazlası olduğu kurgusal bir hikâyeyle izleyiciye aktarılıyor.

Sneaks Up Nike

Sneaks Up’ın Studio WINO iş birliğiyle, Nike’ın şimdiye kadar ürettiği en tanınmış sneaker’lardan biri hâline gelen Nike Air Force 1’in 40. yılına ithafen hazırladığı kampanya filmine https://www.instagram.com/reel/CmFBmq_ImSl/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Nike 40 yılını kutluyor

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde