Hayatının kontrolünü eline almak isteyenler özel hayat planlayıcı ajandalar

Her yıl, yeni yıla girerken kendine yeni bir ajanda seçenlerin işi bu sene daha kolay olacak. Miya Design’ın hayat planlayıcı ajandaları

Türkiye’nin ilk planlayıcı markası olan Miya Design, hayat planlayıcı ajandalarının yılbaşı serisinde, dünyada trend olan renkler, ikonlar ve karakterler bir araya geldi.

200’e yakın kapak seçeneği, isme özel hazırlanabilen çeşitleri, rengarenk sayfaları, hayatın her alanı için tasarlanmış stickerları ile ajanda kullanmayı eğlenceli hale getiren bu planlayıcılar, Yılbaşı’nda hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için düşündüğünüz hediye seçeneklerinin en başında yer alacak.

Lifestyle

 

Kas kapak

 

Hayat Planlayıcı Kullanmanın Faydaları Neler?

‘Hayatınızı organize etmenin en eğlenceli yolu’ mottosuyla tasarlanan hayat planlayıcılar bir yandan hayal gücünüzü geliştirirken, bir yandan da kendi hayatınıza uzaktan bakma imkanı sunuyor. Rengarenk sayfalar arasında yaşamınızı küçük parçalara bölerek değerlendirirken, olmak istediğiniz size ulaşmanız daha kolay hale geliyor. Bütçe planınızdan alışveriş takibinize, kilo yönetiminizden sevdiklerinizin özel günlerine kadar detaylı bir şekilde plan yapabileceğiniz bu ajandaları kullanmak ve onları süslemek bir zaman sonra kişinin kendisi ile başbaşa kaldığı bir zaman dilimine dönüşüyor ve bir hobi haline geliyor. Hedeflerinize ulaşırken size gereken motivasyonu sağlamalarının yanı sıra günlük rutinlerinizi eğlenceli hale getiren hayat planlayıcı tutkusu hayatlarımızda kalıcı olacağa benziyor.

Miya Design’ın hayat planlayıcı ajandaları

SHE AND GIRLS BAHAR 2024