Dökülmelere karşı dirençli ve güçlü saçlar!

Saçlarım güçlüyse ben de güçlüyüm diyen kadınlar için; L’Oreal Paris Elseve’in güçlü saçlar için geliştirdiği ürün ailesi Komple Direnç; arginine, biotin ve vitamin B5 içerikleriyle zenginleştirilmiş formülü ile dökülmelere karşı saçları güçlendiriyor. Loreal Paris Elseve saç dökülmelerine karşı seri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Sonuç: Dökülmelere karşı dirençli ve güçlü saçlar!

Loreal Paris Elseve Dökülme Karşıtı

Kadınların saç problemlerinden biri olan saç dökülmesi, özellikle mevsim geçişleri, stres gibi faktörlerden dolayı artabiliyor; bu dönemlerde saça ihtiyacı olan bakımı sağlamak daha da önem kazanıyor.

Dökülme karşıtı L’Oreal Paris Elseve Komple Direnç serisi; arginine, biotin ve vitamin b5 içerikleriyle zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçlarınızı kökten uca güçlendiriyor ve saçı koparak dökülmelere karşı koruyor. Tarakta koparak dökülen saçlara karşı savaşta Elseve Komple Direnç ailesi; yaşamlarının her alanında gerçek gücü kendi içinde bulan kadınların içten dışa güçlü saçlara kavuşmasına yardımcı oluyor.

Loreal Elseve Dökülme Karşıtı Şampuan 19.90 TL

Dökülme karşıtı şampuan, bakım kremi, durulanmayan güçlendirici bakım kremi ve güç maskesinden oluşan L’Oréal Paris Elseve Komple Direnç ailesi; formülüne saç bakımında önemli içeriklerden biri olan Biotin’in eklenmesi ile daha da zenginleştirildi ve yenilendi. Elseve Komple Direnç Şampuan ve Bakım Kremi saçları güçlendirirken, koparak dökülmelere karşı koruyor.

Loreal Elseve Dökülme Karşıtı Bakım Kremi 24.45 TL

Zamanla saç kökleri güçsüzleşir, saçlar dış etkenlere karşı dayanıksız hale gelir ve dökülmelere karşı savunmasızlaşır. Bu durum göz önüne alındığında; güçlü saçlar için şampuan kullanımına ek olarak, bakım kremi ve maske kullanımı da büyük önem taşıyor.

Loreal Elseve Dökülme Karşıtı Güç Maskesi 49.90 TL

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi, durulanmayan formatıyla saçı koparak dökülme ve kırılmaya karşı koruyor, tarama sırasında %98,8 daha az kırılma sağlıyor!

Loreal Elseve Dökülme Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi 29.90 TL

Doğal bir his için silikon içermeyen ve ağırlaştırmayan özel formülü sayesinde saç boylarına ek olarak saç diplerine de uygulanabilen Elseve Komple Direnç Güç Maskesi, çok amaçlı kullanımı sayesinde saçlara koparak dökülmeye karşı yapılandırıcı programı uyguluyor, saç boylarına etki ederken saç fiberlerini besliyor.

Loreal Paris Elseve saç dökülmelerine karşı seri

She and Girls Mart 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM