Bugün Kova burcunda gerçekleşecek dolunay burçları nasıl etkileyecek?

3 Ağustos Pazartesi günü İstanbul saatiyle 19’da Kova burcunda sert bir dolunay deneyimleyeceğiz. Kova burcunda dolunay

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Çok hızlı ve bol vukuatlı geçmesini beklediğim Ağustos ayının startı niteliğinde bir dolunay bu. Çünkü ay boyunca Merkür, Venüs ve Güneş burç değiştirecek, Uranüs retro hareketine başlayacak ve asıl önemlisi savaş gezegeni Mars Oğlak burcundaki gezegenlere tek tek kare açı yaparak gerilimi tırmandıracak.

Aslan burcundaki Güneş ile Kova burcundaki ay arasında yaşanacak çekişme hayatlarımıza ben ve biz olmak arasındaki dengeyi fark ettirebilir. Bu bağlamda ilişkilerde ego çatışmaları yaşanabilir. Neptün ve Venüs arasındaki açı para konularında da öngörülü olamayacağımız belirsiz bir alan yaratıyor.

Dolunayın enerjisi tüm haşmetiyle Uranüs’e akarken sürprizlere hazırlıklı olmak gerekir. Ve bu sürprizler maalesef ki şeker paketinde olmayabilir. Boğa karakterinde beklenmedik parasal dalgalanmalar olabileceği gibi, yer hareketleriyle de gündemimize gelebilir.

Ülke haritasında da bu enerji doğrudan meclisin temsil edildiği 11. eve akıyor. Burada da 1 Ekime kadar tatile girmiş olan meclisin yeniden toplanmasını gerektiren durumlar oluşabilir. Çünkü Mars-Lilith kavuşumu da ülkenin Chironuyla kavuşumda.

Sırasıyla Jüpiter, plüto ve Satürn ile sert kontakları olacak. Bu inançla ilgili konularda, uluslararası hukuku ilgilendiren konularda büyük adımlar, girişimler ve güç gösterileri demektir. Hepimiz için fevri davranışlara değil, sükunetli bir farkındalığa ihtiyaç var.

Baş, boyun bölgesi, dolaşım sistemi ve ayaklarla olan şikayetlerinizi ciddiye almalısınız. Mutlu bir hafta dilerim.

Sevgilerimle
EBRU PALA

Kova burcunda dolunay

She and Girls Yaz Sayısı 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024