İşte sömestr tatilindeki kayak stilleri

2020 ve 2021 Kış sezonu malum sebeplerle kayıp olsa da bu sezon sınırların kalktığı kayak tatilleri bizleri bekliyor. Kayak kıyafetleri 2022

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Kendi adıma karı doya doya yaşayacağımız kış tatilleri için çok heyecanlıyım, sizlerin de öyle olduğuna eminim.

Bir de tasarımcıların geçmiş kayıp yıllara inat çok daha enerjik ve spesifik parçalar yarattığını görünce değmeyin keyfime.

Bu sezon resmen gözümüz gönlümüz açılacak.

Yeni hatlar, sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir malzemeler, hafif parçalar, fonksiyonel kesimler ve rengarenk desenler…

Kayak kıyafetlerinin bizleri kısmen de olsa yorgana sarılmış gibi hissettirdiğini biliyoruz, o kıyafetlerin içinde kaç kilo gözüküyoruz kim bilir? Bu durumdan bizler gibi rahatsız olan tasarımcılar da, son zamanlarda daha dar kesimler ve esnek materyallerden destek aldılar.

Elbette 80’lerin etkisinden de kurtulmak istemezdik ama, konu daha zayıf ve güzel gözükmekse biz 30’ların balıkçı yaka ve dar kesim kayak pantolonlarını tercih edelim.

Sezonun dikkat çeken markalarını soracak olursanız. Elbette ikonikleşen Isabel Marant, Moncler, Louis Vuitton, Chanel, Perfect Moment derim ancak benim gözüm Goldbergh ve Racysuits’den başkasını görmüyor.

Öyle enerjik, öyle güzel parçalar var ki onların etkisinden çıkamıyorum. Kayak sezonu hiç bu kadar renkli ve enerji dolu olmamıştı diyebilirim.

Ayrıca bu sezon önceki dönemlere kıyasla, kayak kıyafetlerinin tamamlayıcısı olan aksesuarların da ne kadar önem taşıdığını görebiliyoruz. Kemerler, şapkalar, salopet askılar, gözlükler, atkılar, eldivenler ve daha neler …
Şimdi gelin birlikte piste çıkalım ve zirvede kimler var birlikte bakalım.

PARLAMA ZAMANI

Zirvedeyim sesin duyulmuyor bebeğim…

Gündüz kayak yaparken aldığımızı soğuğu unutup, ısınma ve biraz da eğlenme zamanı. Son zamanların trendleri arasında yer alan pul ve payetler partilerinin vazgeçilmez parçaları oldu.

Pul ve payet tamam da aksesuar kısmında sınıfta kalıyorum diyenlere ise küçük bir tüyo. Biliyoruz ki aksesuar seçimleriniz sizi rezil de eder vezir de. Ama Runda’nın çevre dostu altın ve pırlantalarla taçlandırılmış takılarını tercih ederseniz gecenin yıldızı olacağınıza eminiz.

Sagaza Body
Roman Payetli Pantolon

 

Runda Jewelry Taş Detaylı Küpe
Balmain Geometri Desenli Çanta

 

Manolo Blahnik BEYMEN Taş Detaylı Bootie

ULUDAĞ STİLİ

İstanbul’a yakınlığı sebebiyle en çok ilgi gören kayak merkezlerinden biridir. Özellikle hafta sonları üniversite öğrencilerinin gerçekleştirdikleri turlarla sıklıkla gençlerin ilgi gösterdiği kış tatili bölgesi.

Bu sebeple canlı renklerin hakim olduğu enerjik stil önerilerinde bulunmayı tercih ettik.

Isabel Marant Çizgi Detaylı Kazak

 

Beymen Collection Şişme Yelek

 

Isabel Marant Kayak Pantolonu
Quiksilver Kayak Kaskı
Quiksilver Kayak Gözlüğü
GCDS Beymen Kar Botu
Rossignol Kayak Ayakkabısı
Rossignol Kayak Takımı

ERCİYES STİLİ

Avrupa standartlarımızdaki kayak merkezimiz olma hem Türk hem de yabancı kayak severlerin gözdesi haline gelmiştir.

Uluslararası festival ve yarışların düzenlendiği kayak merkezinde sis çökmesi gibi sorunlar ile sık karşılaşılması mümkün. Olumsuz hava koşullarına karşı önlem amaçlı çarpıcı renkleri kombinlemek gereklilik gösterebilir. Bu nedenle hava koşullarına uygun stil önerilerinde bulunmayı tercih ettik.

Nils Çizgi Detaylı Kazak

 

Moncler BEYMEN Kayak Montu
Quiksilver Kask
Quiksilver Kayak Gözlüğü
Beymen Moon Boot
Rossignol Kayak Ayakkabısı
Armada Edollo Kayak Takımı

Kayak kıyafetleri 2022

She and Girls Ocak 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM