Bahar yorgunluğuna cildinizi hazırlayın!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, geleneksel ve medikal Kore süper meyvesi kumkuat içerikli yepyeni yorgunluk karşıtı enerji veren nemlendirici serisi ile doğal, dengeli ve canlı bir cilt sunuyor! Jowae’nin yorgunluk karşıtı nemlendirici serisi

She and Girls Dergisi

Işıltılı, taze ve aydınlık bir cildin anahtarını sunan Jowaé’nin yeni Yorgunluk Karşıtı Enerji Veren Nemlendirici Serisi içeriğindeki kumkuat meyvesi ve antioksidan etkili Lumifenol ile cildinizin ihtiyacı olan enerji ve nemi yeniden kazandırıyor. %96 doğal içeriklerden oluşan seri asya estinleri ile taze ve ferah bir bakım sağlıyor.

Jowaé Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Jel Krem
Eşsiz bir canlandırma etkisi sunan Jowaé Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Jel Krem, cildin ihtiyacı olan nemi kazandırarak taze bir görünüm sunuyor. Dış etkenlere ve hızlı hayat temposuna karşı kalkan oluşturan jel, antioksidan etkili lumifenol, C vitamini deposu kumkuat özleri ve günlük enerji kaynağı kafein ile cildinizdeki yorgunluk belirtilerine savaş açıyor! Yapışkan olmayan hafif jel yapısı ile sabah/akşam temiz cilde uygulanan jel-krem cildin ihtiyacı olan enerjiyi en doğal şekilde sunuyor.
Fiyat: 144 TL

JOWAE Nemlendirici Jel Krem

Jowaé Yorgunluk Karşıtı Canlandırıcı Göz Çevresi Serumu
Canlı bir göz çevresi için geliştirilen Jowaé Yorgunluk Karşıtı Canlandırıcı Göz Çevresi Serumu günlük yorgunluk belirtilerini gidererek aydınlatma etkisi sunuyor. Serum enerji veren kumkuat ve çoban püskülü otu özleri ile göz altı şişkinliğine ve koyu halkalara karşı aksiyon alıyor. %97 doğal kaynaklı içeriği ile anında tazeleyici etki sunan hafif jel yapılı serum sabah akşam temiz cilde uygulanıyor.
Fiyat: 124 TL

JOWAE Göz Çevresi vitamin

Jowaé Yorgunluk Karşıtı Onarıcı Gece Maskesi
Gece boyunca onarıcı etki sunan Yorgunluk Karşıtı Onarıcı Gece Maskesi cildinize yoğun nemlendirici etki ile pürüzsüzleştirici bir deneyim sunuyor. Serinin içeriğinde bulunan lumifenol ve enerji veren kumkuata ek olarak yeni bir cilt etkisi sunan doğal papaya özü ile dinlenmiş ve dinç bir cilt vaat ediyor. Pürüzsüz ve taze-jel krem yapısı onarıcı bakım için kalın bir tabaka halinde yüze uygulanarak gece boyu bekletiliyor.
Fiyat: 154 TL

Jowae’nin yorgunluk karşıtı nemlendirici serisi

SHE AND GIRLS BAHAR 2024