Dizi projesinde yer almak istiyorum

Müzik dünyasına çok hızlı giriş yapan ve basamakları hızla tırmanan Irmak Arıcı, çok ses getiren şarkısı “Gece Gibi Gönlün” ün çıkış hikayesi ve yeni single çalışması hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Irmak Arıcı röportaj

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Dizi projelerinde yer alamaya sıcak baktığını belirten Irmak, ekranlarda daha sık bizlerle olacağı sinyalini verdi.

Röportaj: Banu Çelik

Irmak Arıcı

Irmak Arıcı denince genç, güzel, yetenekli, başarılı bir sanatçı çıkıyor karşımıza. Okurlarımız için biraz kendinizden bahseder misiniz?

Tabii ki ben Irmak, kıvırcık, deli dolu biriyim. İzmirli doğumluyum, veteriner hekimim ve 2 senedir müzik sektöründeyim. Çok da mutluyum tutku dolu olduğum işi yapıyorum.

“Gece Gibi Gönlün” isimli şarkınızı Youtube kanalınızda yayınlandıktan sonra ciddi bir izlenme sayısına ulaşmış ve ilk çıkışınız bu şekilde olmuş. Şarkının ve bu çıkışın hikayesini sizden dinleyebilir miyiz?

Aslında kanalıma o halini koymak hiç istememiştim, en yakın arkadaşım Merve sayesinde yükledim ve sonuçlarına inanamadım. Şarkı çok sevildi ve paylaşıldı bende daha doğru bir prodüksiyonla yapmak istedim. Derken ilk tekli çalışmam “Gece Gibi Gönlün”ü dinleyenlerle buluşturdum.

Hepsi birbirinden güzel yaklaşık 10 adet single çalışmanız var. Albüm yapmayı düşünmüyor musunuz?

Şuan için öyle bir düşüncem yok ilerde neden olmasın.

Irmak Arıcı

Bu Single çalışmaları sırasında sadece tek bir isimle düet yapmışsınız o isim de Mustafa Ceceli. Düet yapmak istediğiniz yerli veya yabancı başka isimler var mı?

Düet için doğru proje olması çok önemli ve tabii ki uyum. Bunlar sağlandığı takdirde yeni bir düet gelebilir. Kendi kanallarımızdan yapmış olduğumuz düetlerde var aslında, onlar da çok sevildi. Güzel projeler paylaşmaya devam edeceğiz.

2020 yılı pandemi nedeniyle herkes için oldukça zor geçen bir yıl oldu, yeni yıl da aynı şekilde devam ediyor diyebiliriz. Siz bu pandemi sürecini nasıl geçiriyorsunuz?

Herkes gibi ben de zorlanıyorum, bir de havalar soğuk ve yağmurlu olunca iyice eve kapanıyorum. Ama güzel günler geleceğine inanıyorum, umarım eski hayatımıza en kısa zamanda geri döneriz.

Geçtiğimiz günlerde “Güya” isimli yeni tekliniz yayınlandı, bu teklide kimlerle çalıştınız? Nasıl tepkiler aldı?

Güya isimli tekli çalışmam çok sevildi. Dinleyici kitlem beni hiç yalnız bırakmadı sağ olsunlar en başta onlara çok teşekkür ederim. Şarkının sözleri bana ait, müziği arkadaşım Ömer Uçar’a, aranjesi Mustafa Ceceli’ye, yönetmenliğini ise Ahmet Can Tekin yaptı. Bizim çok içimize sinen bir proje oldu umarım dinleyen herkes bizimle aynı heyecanı paylaşır.

Türkiye’de müzik sektörüne damga vuran belli başlı sanatçılar ve onlarla anılan yıllar vardır. Sizin beğendiğiniz veya örnek aldığınız isimler var mı?

Sanata yıllarını vermiş herkese sonsuz saygı duyuyorum, sevdiğim isimler tabii var ama onları hep kendime saklıyorum.

Sizin gibi genç ve güzel bir kadın özellikle televizyon projeleri için teklif alıyordur diye düşünüyorum. Size gelen böyle bir teklif var mı? Müzik dışında ekranlarda nasıl bir proje ile yer almak istersiniz?

Teşekkür ederim… Dizi projeleri geliyor okuyoruz, gerçekten inandığımız bir iş olursa yer almaktan keyif alırım diye düşünüyorum.

Sohbetlerin sonu bir şekilde aşka bağlanır durur. Peki sizin aşkla aranız nasıl? Hayatınızda özel biri var mı? Bir erkekte veya ilişkide olmazsa olmaz dediğiniz şey nedir?

Özel hayatımla ilgili konuşmak beni hep utandırmıştır, müsaadenizle bu soruyu geçmek istiyorum.

Güzelliğinizden bahsedecek olursak, cildinizin ve en çok merak edilen saçlarınızın bakımını nasıl sağlıyorsunuz? Rutin saç ve cilt bakımınız var mı?

Rutin bir şey yapmıyorum, kendi haline bırakıyorum diyebilirim. Aklıma geldikçe kullandığım belli başlı ürünler var ve gerçekten faydasını gördüğüm ürünleri İnstagram üzerinden mutlaka paylaşıyorum.

Son olarak Modaya bakış açınız nedir? Günlük hayatınızda moda olanı mı, yakışanı mı tercih ediyorsunuz? Styling konusunda hangi isimle çalıştınız?

Kesinlikle bana uyan parçaları seçiyorum, modadan pek anlamıyorum aslında. Genelde sportif giyinirim, rahat şıklık vazgeçilmezim. İçinde rahat hissetmediğim hareketimi kısıtlayan hiç bir kıyafeti taşıyamam.

Irmak Arıcı röportaj

She and Girls Nisan 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!