hummel’ın Yeni Marka Yüzü Sıla Türkoğlu Oldu!

Estetik ve sürdürülebilir tasarımları tam 100 yıldır spor giyim dünyası ile buluşturan hummel’ın yeni marka yüzü Sıla Türkoğlu oldu. hummel Sıla Türkoğlu

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

hummel X Sıla

100 yıldır spor giyimin öncü markalarından hummel’ın yeni marka yüzü başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu oldu. Estetik ve sürdürülebilir tasarımları spor ile buluşturan hummel’ın; farklı silüetlerin yeniden yorumlandığı Lifestyle koleksiyonunu ve spordan dansa, yogadan koşuya türlü aktiviteler ile zihni ve bedeni doğayla beslemeyi sevenlere yönelik Mindful Training koleksiyonunu yeni sezonda Sıla Türkoğlu tanıtacak.

Sıla Türkoğlu: hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum

Son zamanlardaki oyunculuk başarısıyla beğeni toplayan Sıla Türkoğlu ise; “100 yıllık geçmişiyle spor giyim alanının öncüsü olan hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum.

Golf Bravo Junior Serisinin Yeni Lezzeti Dolaplarda Yerini Aldı

Sürdürülebilirlik, dünyamızın en büyük sorunlarından biriyken bu problemi göz ardı etmeden üretilen, geri dönüştürülebilir materyallerden oluşan Mindful Training koleksiyonu ve birçok farklı ruh halimde bile kendimi bulduğum Lifestyle koleksiyonu ile karşınızda olacağım için ayrıca heyecanlıyım” ifadelerine yer verdi.

“Her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz”

Güzel bir iş birliğine imza atıldığını belirten hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier; “Genç ve başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile keyifli ve heyecan verici bir anlaşmaya imza attık.

100. Yılımızı kutlarken, markamızı tanımlayan öncü başarıların, ikonik spor anlarının ve ilham verici insan becerilerinin yüzyılını da kutluyor; her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz” ifadelerine yer verdi.

hummel Sıla Türkoğlu

She and Girls Yaz 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023