Hopi’de ‘Fırsat Eklentisi’ dönemi başladı

Hopi, Chrome web tarayıcısına özel ‘Hopi fırsat eklentisi’ uygulamasını devreye aldı. Hopi fırsat eklentisi kampanya

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Hopi kullanıcısı bu uygulama ile 250’den fazla markanın kendi sitelerinde geçerli Hopi kampanyalarını görebilecek, indirim ve paracık kazandıran teklifleri anında keşfedebilecek.

Türkiye’nin ilk mobil sadakat uygulaması Hopi, kullanıcılarına sunduğu kişiselleştirilmiş, ayrıcalıklı, harcarken kazandıran alışveriş deneyimine yeni bir uygulama daha ekledi.

Hopi, yaklaşık 13 milyon kullanıcısının, alışveriş yaptığı markadaki en kazançlı kampanyaları anında keşfetmesine, ona özel indirim ve paracık kazandıran avantajlı tekliflerden faydalanmasına imkan veren ‘Hopi fırsat eklentisini’ geliştirdi.

Hopi, daha keyifli, basit ve sade bir alışveriş deneyimi yaşatma hedefiyle tasarladığı fırsat eklentisi sayesinde, kullanıcılarına 40’ı aşkın kategoriden 250’den fazla markadaki indirim ve paracık kazandıran teklifleri bilgisayarda alışveriş yaparken de anlık sunabilecek.

İnternet tarayıcısında bulunan Chrome Web Mağazası aracılığıyla kolayca yüklenebilen Hopi fırsat eklentisi, kullanıcının sahip olduğu Paracıkları göstererek alışverişini avantajlı bir şekilde yapmasını da sağlıyor.

Hopi Fırsat Eklentisi Nasıl İndirilir?

Hopi fırsat eklentisi için Chrome Web Mağazası’nda Hopi’yi aratarak Hopi Extension’ı indirmek ve uygulamayı aktif hale getirmek için ‘Chrome’a Ekle’ butonuna tıklamak yeterli.

Doğrudan web tarayıcısına inecek olan uygulama, indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kullanıma hazır hale geliyor.

Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan Hopi, 2015 yılında Boyner Grup’un “koşulsuz müşteri mutluluğu” yaklaşımı, perakendedeki deneyimi ve sahip olduğu müşteri iç görüsünün mobil teknoloji ile birleşiminden doğmuştur.

“Paracık” isimli ödül sistemiyle kullanıcılarına üye markalardan yaptıkları alışverişlerde kazanılan Paracıkların katlanarak harcama özelliği ile öne çıkmaktadır.

13 milyon üyesi ve giyimden teknolojiye, seyahatten gıdaya birçok farklı sektörden 250’den fazla markası ile Hopi; doğru müşteriye doğru zamanda doğru kampanyayı sunmakta ve üye markalara trafik, yeni müşteri, sepet ortalaması, ciro ve ikinci alışveriş artışı getirmektedir.

Büyük veri ve CRM alt yapısıyla kullanıcılarının alışveriş davranışlarını 360 derece tanıyan ve bu özelliği ile rakiplerinden tamamen ayrışan Hopi, sürekli akıllanan teknolojisi gereği müşterilerin tercihlerini, beklentilerini ve yaşam tarzlarını anlayıp onlara kişiselleştirilmiş kampanya ve teklifler sunmaktadır.

Hopi, kendi alanında yarattığı liderlik vizyonundan aldığı güçle; Hopishop ve Hopipay atılımları aracılığıyla yapay zekanın açtığı yolda şekillenen bir yaşam asistanı olma hedefine adım adım yaklaşıyor.

Hopi fırsat eklentisi kampanya

She and Girls Mayıs 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024