Saçlarını Sonbahara Head&Shoulders ile Hazırla! İşte O Şampuanlar ve Özellikleri!

Head Shoulders Derma Pure Şampuanlar
Head Shoulders Derma Pure Şampuanlar

Sonbahara geçiş yaparken, yaz boyu güneş ve denizin yıpratıcı etkisi ile kuruyan ve matlaşan saçlar için şimdi bakım zamanı! Head&Shoulders Derma Pure formülü içeren şampuan ve saç kremleri ile yüzde 100’e kadar kepeksiz saçlar sunuyormuş. Head Shoulders Derma Pure Şampuanlar.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Yazın deniz, havuz, güneş ve sık yıkamanın yıpratıcı etkisine maruz kalan saçlar, sonbahar başlangıcı ile birlikte mevsim geçişi etkisine giriyor. Bu dönemde saçlarda oluşabilecek kepek, saç dökülmeleri ve saç derisinde hassasiyet büyük sorun yaratıyor. Sonbahar ile birlikte iyi bir bakıma ihtiyaç duyan saçlar için Head&Shoulders, kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarına özel olarak ürettiği Derma Pure formüllü şampuan ve saç bakım kremleri ile tüm bu sorunlara çözüm bulunuyor.

Head&Shoulders Derma Pure formüllü şampuan ile iyi hisset!

Araştırmalar hem kadınların hem de erkeklerin iyi ve sağlıklı saç görünümüne sahip olduklarında kendilerini güvende hissettiklerini kanıtlıyor. Öte yandan kepekli ve kaşınan saç derisinin endişeye yol açtığı görülüyor. Saç derisi sorunları üzerine yaptığı araştırmalar sayesinde hayatta başarıya ulaşmak için her zaman kendinden emin, özgüvenli, cesur olmak ve önüne çıkan kalıpları kırmak gerektiğine inananların tercihi olmayı başaran Head&Shoulders, Derma Pure formüllü şampuan ve saç bakım kremleri ile özgüven sayesinde sonbaharda da fark yaratmaya yardımcı oluyor.

Mevsim geçişinin olumsuz etkilerine karşı Head&Shoulders

Mevsim geçişinin olumsuz etkilerine karşı Head&Shoulders, şampuan ve saç bakım kremleri saçlara ihtiyacı olan bakımı yapıyor, yıpranan saçları hızla onarıyor, henüz görülmeye başlamadan kepekle savaşıyor, yüzde 100’e kadar kepeği** önleyerek kadın ve erkeklerin sağlıklı saç derisine kavuşmasını sağlıyor. Mevsim değişiklikleriyle birlikte saçlarda ortaya çıkan tüm sorunlar Head&Shoulders ile önlenebiliyor.

Head&Shoulders Besleyi̇ci̇ Bakım Şampuan ve Saç Kremi Nedir?

Head&Shoulders Besleyi̇ci̇ Bakım Şampuan ve Saç Kremi, doğal yollarla elde edilmiş lavanta özleri ve uzman formülü ile deniz ve güneşten yıpranan saçları besleyip nemlendiriyor. Saçları ve saç derisini arındırarak, düzenli kullanımla %100’e kadar kepeksiz saçlar sunuyor.
Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık Şampuan ve Saç Kremi, yaz aylarında kuruyan ve yıpranan saçları sadece bir yıkamayla ipeksi görünüme kavuşturuyor. Saçı arındırıyor, koruyor ve nemlendiriyor, böylece %100’e kadar kepeksiz**, sağlıklı görünüme sahip saçlar yaz akşamlarında özgüveni yansıtıyor.

Head&Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Şampuan ve Saç Kremi, saçların daha uzun süreyle dolgun görünümünü koruması için kırılmalardan kaynaklanan saç dökülmelerini azaltıyor, saç derisini ve saçı temizliyor, koruyor ve nemlendiriyor. Yazın yorucu etkileri ile dökülen saçları güçlendiriyor. Ayrıca düzenli kullanımla %100’e kadar kepeksiz saçlar sunuyor.

Head&Shoulders Doğa Dostu Şampuan Şişesi

Avrupa genelinde yürütülen çalışma ile 100’den fazla STK ve 1000’den fazla gönüllünün yardımlarıyla denizlerden ve okyanuslardan toplanan plastik atıklar, dönüştürülerek ‘Dünyanın İlk Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişesini’ üreten Head&Shoulders, %25’i geri dönüştürülmüş plastikle yapılmış yenilenen şişeleri ile suların kirliliğine dikkat çekerken, plastik atıkların geri dönüşümünü destekliyor.

Head&Shoulders basın bülteninden alınmıştır.

Head Shoulders Derma Pure Şampuanlar. She and Girls Dergisi.

[irp posts=”9712″ name=”She And Girls Dergisi Yaz Sayısı Her Zaman Olduğu Gibi Dopdolu! Gençlik Dergisi Hediyeli!”]

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM