Cilt Bakımınızda Bomba Etkisi Yaratın

İlhamını doğadan alan Harrem’in en yeni teknolojilerle ürettiği Vitamin Bomb Serum, C vitaminli özel içeriği ile cilt bakımında adeta bomba etkisi yaratıyor. Harrem C Vitamini Serum

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Serumun içerisinde yer alan ve gözle görülebilen top şeklindeki tanecikler, C vitamininin ışık ve hava ile temasını önleyerek cilde en aktif şekilde iletilmesini sağlıyor. Taneciklerin içinde korunan ve kullanıldığı anda patlayarak aktif olan C vitamini bileşenleri cildinize nem ve ışıltı katarken, kolajen sentezini artırarak yaşlanma karşıtı bakım sunuyor.

Harrem Vitamin Bomb Serum

Anında daha yumuşak ve parlak görünen bir cilt vadeden Harrem Vitamin Bomb Serum, cilt bakım rutininizin yeni vazgeçilmezi olacak. İçerisinde gözle görülebilen antioksidan etkili C vitamini tanecikleri bulunan Vitamin Bomb Serum, cilde temas ettiği anda aktif olarak aydınlatıcı bir etki yaratıyor.

Philips, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye’nin Sağlık Trendleri Araştırmasını Yayınladı

Taneciklerin içinde korunan C vitamini, ışık ve havadan etkilenmeden en taze ve verimli halindeyken cildinizle buluşuyor. Kolajen sentezini arttırarak cildi sıkılaştıran ve cilt tonunu eşitleyen Harrem Vitamin Bomb Serum, eşsiz formuyla cildinizin neme doymasını sağlıyor.

Harrem Vitamin Bomb Serum 259,90 TL

Tüm Harrem ürünlerinde olduğu gibi doğal içeriğe sahip olan serum, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun. Günlük cilt temizliğinin ardından cilt bakımının ilk adımı olarak uygulanan Harrem Vitamin Bomb Serum, yaşlanma karşıtı bakımın yanı sıra cildi esnek ve nemli tutarak gün boyu ışıltılı bir görünümü de destekliyor.

Harrem C Vitamini Serum

She and Girls Sonbahar 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023