Plaj çantanızı hazırlarken bunlara dikkat!

Tatil keyfinizi ikiye katlayacak  kişisel bakım önerileri. Güneşlenme bakım ürünleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bir kadının çantasında taşıdıklarına bakarak onun hakkında ince detaylara hâkim olabiliriz. Hangimiz küçücük çantalara dünyaları sığdırmadık ki!

Güneşin yakıcılığı, denizin tuzu, rüzgârın esintisi derken aslında yaz aylarında cildimiz bizden daha fazla özen bekliyor.

Dolayısıyla cilt bakım rutinimizi tatile taşımak, hatta bazen daha özenli bir bakım rutini oluşturmak zaruri bir hal alıyor. İşte bu ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurarak sizler için plaj çantalarınızda en efektif kullanabileceğiniz ürünleri seçtik.

Yazı: Vildan Özdek

1. Bonacure Nem Yükleme Sprey Saç Kremi (400 TL)

Çoğumuz güneş altında saatlerce uzanıp bronzluğun tadını çıkartmaya bayılıyoruz, peki ya saçlarımız bu kavurucu sıcağa nasıl dayanacak!

Bonacure Nem Yükleme Sprey Saç Kremi 400 TL

Nasıl ki cildimize özenle güneş kremlerini sürmeden plaja gidemiyorsak saçlarımız için de bu hassasiyeti göstermek zorundayız. Unutmayalım ki saç kadının en önemli makyajıdır.

Bunun durumlarda Bonacure Nem Yükleme Sprey Saç Kremi kurtarıcımız oluyor. Saça nemi hapsetmesi, pürüzleştirmesi ve saçlarımızdaki pürüzleri ustaca yok etmesiyle mutlaka çantanıza ilk atmanız gerekenlerden.

2. Simya Evi Güneş Koruma Kremi (300 TL)

Hepimiz artık biliyoruz ki güneş kremleri sadece yaz aylarında kullanılan bir ürün olmaktan çoktan çıktı. Kışın da güneş kremimizi özellikle yüzümüz için kullanmamız büyük önem taşıyor.

Simya Evi Güneş Koruma Kremi (300 TL)

“Benim cildim hassas, öyle her şeyi süremem” diyorsanız tamamen doğal içeriklerden üretilmiş Simya Evi Güneş Koruma Kremi ile yaz aylarında parıl parıl parlayın. Lekelerden koruması da bonus…

3. Avene Lait SPF50+ Mineral Lotion (Mineral Güneş Losyonu) 245,65 TL

Yüzümüzü güneşten koruduk, peki ya vücudumuz? Güneşlenirken dikkatlice güneş kremi kullanmazsak gece vay halimize, uykular haram demektir.

Avene Lait SPF50+ Mineral Lotion (Mineral Güneş Losyonu) 245,65 TL

Uzanmış kumsala, içeceğinizi yudumlarken, hafif esen o ılık rüzgar ruhunuzu dinlendirirken anın tadını çıkartın. Bırakın Avene Güneş Kremi görevini layığıyla görevini yerine getirsin.

4. Yvesrocher Güneş Sonrası Canlandırıcı Yaşlanma Karşıtı Krem (219,90 TL)

Evet, saçımız için gerekeni yaptık, yüzümüzü de güneşin zararlı ışınlarından koruduk, üstüne vücut losyonumuzu da sürdük sırada son bakımımız var.

Yvesrocher Güneş Sonrası Canlandırıcı Yaşlanma Karşıtı Krem (219,90 TL)

Yves Rocher Güneş Sonrası Canlandırıcı Yaşlanma Karşıtı Kremi ile güneşten yıpranan yüzümüzü derinlemesine nemlendirmek. Yaşlanma belirtilerini azaltan, canlandırıcı özelliğiyle güneşin tadını doyasıya çıkarın üstelik ışıl ışıl cildinizle de plajın en gözdesi olun!

Bonus (KUTU)

Güneş koruyucu ve BB krem bir arada: Vichy Capital Soleil (179, 90 TL)

Yaz aylarında makyaj tam bir eziyet değil de ne… Akar, asla durmaz, dursa da biz rahat edemeyiz. Şimdi size önereceğimiz güneş kremi tam bir kurtarıcınız olup, vazgeçemeyecekleriniz arasında olacak:

Vichy Capital Soleil (179, 90 TL)

Vichy Capital Soleil. Öyle bir ürün düşünün ki hem güneşten korunacaksınız ve bunun yanında BB krem etkisi ile her an selfie’ye hazır, pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Güneşlenme bakım ürünleri

She and Girls Haziran 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM