Yeni gülsha Tanışma Seti’ni Keşfedin!

İçeriğinde bulunan Gül Misel Suyu ile cildinizi arındırın, Tam Gül Suyu ile tazelenin; Gül Özlü Gençlik Kremi, gece ve gündüz Gül İksirleri ve Gül Özlü El Kremi ile cildinizi beslerken tam bir nemlendirme sağlayın. gülsha tanışma setinde neler var?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

gülsha Misel Su

Tam Gül Suyu (20 ml)

Taze Isparta gülü yapraklarının saf bakır imbiklerde damıtılması ile değerli esansiyel gül yağı ayrıştırılmadan elde edilen gülsha Tam Gül Suyu, aktif maddelerce zengin bir hidrolattır.

gülsha Tam Gül Suyu

Tüm cilt tiplerine uygun multifonksiyonel bir ürün olan gülsha Tam Gül Suyu; cildinizi temizler, yatıştırır ve nemlendirir. Gül suyu tonik olarak kullanıldığında ciltteki fazla sebumun uzaklaştırılmasına yardımcı olur ve daha dengeli bir cilt görümü sağlar. Güçlü antioksidan içeriği ile cildi korur, doğal C vitamini içeriği ile daha parlak bir cilt görünümü sağlar.

Gül Misel Suyu (20 ml)

Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu baz alınarak geliştirilmiş formülü ile gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu, cildi tek adımda temizler ve arındırır. Yatıştırıcı etki için gül suyuyla zenginleştirilmiştir.

gülsha Misel Suyu

Cildin nemini yok etmeden, tüm kir ve makyaj kalıntılarını anında temizler. Yüz, boyun, göz ve dudak makyajınızı çıkarttıktan sonra cildiniz tazeliğe, yumuşaklığa ve pürüzsüz bir aydınlığa kavuşur. Durulama gerektirmez.

Arındırıcı Gül Tozu (3 x 0.7g)

Bu nazik ama güçlü etkili temizleme ürünü, cildinizi tahriş etmeden günlük kullanabileceğiniz bir exfolianttır. %95,1 doğal kaynaklı geliştirilmiş formülü ile kirleri çözer, cildi pürüzsüz ve parlak hale getirir.

gülsha Şase Arındırıcı Gül Tozu

İçeriğinde bulunan anti-aging özelliklere sahip gül esansiyel yağı ve pembe kil ile cilt tonunuzu eşitler ve cildinizi arındırır. Doğal kokusu ile rahatlatıcı bir etki yaratır. Cildi kurutmadan pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar.

Eşsiz Gül İksiri (3 ml)

Eşsiz gül iksirimiz anti-aging etkisi ile bilinen saf ve üstün kalitede esansiyel gül yağı içerir. Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleri ile cilde yumuşaklık verir, yeniler ve ışıltı kazandırır.

gülsha Eşsiz Gül İksiri

Cilt bariyerini güçlendiren ve cilt elastikiyetini arttıran lipitler içerir.

Gece Gül İksiri (3 ml)

Ciltte oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları önlemek için hyaluronik asit ile harmanlanmış gül esansiyel yağı içerir.

gülsha Gece Gül İksiri

Yaşlanma karşıtı etkili peptid karışımı ile zenginleştirilmiş olan gülsha Gece Gül İksiri, cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı olur.

Gül Özlü Gençlik Kremi (3 x 1ml)

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi cildinizin mükemmelliği için bütünsel bir çözüm sunuyor.

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi

Kuvvetli anti-aging özelliği ile bilinen yoğun orandaki esansiyel gül yağı ve gülsha Tam Gül Suyu içeriği ile güçlendirilmiş yeni kremimiz, cildinize ışıltı verir, onu yatıştırır ve pürüzsüzleştirir. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyaluronik asit sayesinde cildiniz tazelenir ve esneklik kazanır.

Pure Beauty BB ve CC Krem Arasında Kararsız Kalanlara Öneriler!

Kolay emilen hafif formül, ciltteki lekelerin görünümünü azaltır, daha eşit bir cilt tonu sağlar. JSH Hamilton Laboratuarı testine göre kullanıcıların %100ü bu ürünü kendi kullandıkları cilt bakımı ürününe tercih ediyor. %96sı ciltlerinin daha yumuşak, daha pürüzsüz, daha sağlıklı ve sakin göründüğünü; %92si cildinin daha iyi nemlendiğini ve cilt tonunun eşitlendiğini; %84ü cildinin daha parlak, dolgun ve daha sıkı olduğunu belirtiyor.

Gül Özlü El Kremi (3 x 1ml)

gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi , değerli gül esansiyel yağı içeren %99.8 doğal kaynaklı aktif bileşenlerin özel bir karışımıdır.

gülsha Gül Özlü El Kremi

Ellerinizi nemlendirirken besleyen gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi içeriğindeki Jojoba yağı, Avokado yağı, Aloe vera özü ile harmanlanmış gül esansiyel yağı ile cilt bariyerini güçlendirerek cildinizin kendini onarmasına yardımcı olur. Kolayca emilen ince yapısı ve rahatlatıcı kokusu ile hem ellerinizi hem de sizi ferahlatır, ellerinizi ve tırnak etlerinizi yumuşacık yapar.

Avantajlı fiyattaki gülsha tanışma seti ile 3 adımlı tam bir cilt bakım deneyimi için gülsha dünyasını keşfedin!

gülsha tanışma setinde neler var?

She and Girls Yaz 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024