Gap, bu yılbaşında da sevdiklerinize rengarenk ve ışıltılı hediyeler sunuyor

Gap, bu yılbaşında da sevdiklerinize rengarenk ve ışıltılı hediyeler seçmenizi sağlayacak. Koleksiyonlarına yansıyan yeni yıl coşkusu ile Gap’ten hediye alışverişi bu yıl çok keyifli olacak. İkonik giyim markası Gap’in koleksiyonlarında şıklık ve rahatlık bu yılbaşında da eşlik ediyor. Modanın vazgeçilmezi olan Gap’in çocuk ve bebek markası Gap Kids&Baby, şık ve rengarek modelleriyle yenidoğan bebek ve 0-14 yaş kız ve erkek çocuklar için rahat ve geniş seçenekli hediye alternatifleri sunuyor. Gap’in yeni koleksiyonu

Gap’in yeni koleksiyonunda, her beğeni ve tarza uygun parçalar bulmak mümkün. Sezonun öne çıkan kumaşları arasında yer alan kadife ürünler ile zamansız ve şık bir stil sunuluyor. Her zaman cool ve dinamik ürünleriyle göz dolduran Gap Erkek koleksiyonundan ise seçilecek hediyeler sahiplerini çok mutlu edecek. Bu yılbaşında çılgın renkli çizgileri erkek koleksiyonunda da eksik etmeyen Gap, çoraptan bereye, dış giyimden gömleğe,iddialı renkleri iddialı stillerle buluşturan hediye alternatifleri sunuyor. Gap’in vazgeçilmez kapüşonlu logolu üstleri ve günlük giyimin kurtarıcısı tişörtleri de yeni koleksiyonda ön plana çıkıyor.

sweatshirt
kaban

Gap’in Kids & Baby koleksiyonu bu yıl çılgın çizgi ve desenleriyle elbiseden kazağa, tulumdan pantolona her parçada renklerin ön plana çıktığı koleksiyonun bu sezon da havasından geçilmeyecek! İkonikleşmiş bu koleksiyonu incelemek için mağazalara ve www.gapturkiye.com.tr adresine bekliyoruz!

Gap’in yeni koleksiyonu

SHE AND GIRLS BAHAR 2024