Bu cihazla 3 dakikada sarkmaları ve ince çizgileri iyileştirebilirsiniz.

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, patentli Anti-Shock System ile geliştirilmiş, ilk FDA onaylı ve anında yüz germe etkisi sağlayan güçlü ve güvenli mikro akım cihazı BEAR‘ı sunmaktan mutluluk duyuyor. Foreo Bear yüz masajı özellikleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

BEAR yaşlanmanın tüm belirtilerine karşı savaşıyor ve kış bakımınızı daha etkili hale getiriyor.

BEAR, yaşlanma karşıtı mikro akım teknolojisi ve T-Sonic masajını bir araya getirerek yüz ve boyundaki 65’den fazla kası çalıştırıp sıkılaştırıyor.

Foreo Bear Renk Seçenekleri

Evde profesyonel bakım sağlayan BEAR, tüm yüz için sadece 3 dakikada yüz şeklini, sarkmaları ve ince çizgilerle kırışıklıkları iyileştirmeye yardımcı oluyor. Kış aylarına adım atarken bakım rutininizi tamamlayan BEAR yalnızca bir hafta içinde derin kırışıklıkları ve ince çizgileri önemli ölçüde iyileştiriyor, cilt sıkılığını ve elastikiyetini artırıyor.

Cildi daha güçlü ve esnek hale getirmekten sorumlu kolajen ve elastin üretimini artıran mikro akım teknolojisi sayesinde BEAR düzenli kullanımda yüzdeki sarkmaları toparlıyor ve cildi sıkılaştırıyor.

Sevdiklerinizi Darüşşafaka’nın Yeni Yıl hediyeleri ile mutlu edin

6 hafta boyunca, haftada 4-5 gün düzenli olarak kullanıldığına maksimum etkisi görülen ve Anti-Shock System teknolojisi ile cildi mikrosaniyeler içinde defalarca tarayarak uygun seviyede mikro akımı sunan BEAR mikro akımdan gelen elektriğin cildi çarpma olasılığını ortadan kaldırıyor.

Farklı cilt direnci, cildin kuruluk veya nem oranına göre BEAR, cildinizin elektriğe karşı direncini saniyede 100 kez taramak ve ölçmek için yenilikçi, ultra akıllı sensörler kullanarak, cildinize en uygun şekilde T-Sonic titreşimler sunuyor.

Mevsimden mevsime, günden güne veya ciltten cilde değişen dirence karşı BEAR, T-Sonic titreşimler ile cildin ışıltısını arttırmak için nazikçe masaj yapıyor ve yaşlanma karşıtı bakım sağlıyor. BEAR, aynı zamanda cildin kan dolaşımını hızlandırıyor, toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor. Yüz kaslarının gerginliğini azaltan cihaz böylece daha pürüzsüz, yumuşak ve aydınlık bir cildin anahtarını sunuyor.

Uzun şarj ömrü ve 2 yıl garantisi ile BEAR cildi ve alttaki kasları uyarıyor ve yorgun, yaşlanan cildi canlandırmak için ultra enerji verici bir yüz bakımı sunuyor. 10 farklı mikro akım yoğunluğu ile yüz ve boynun her bölgesi için egzersiz rutinleri ile tercih ettiğiniz bakımı sağlayarak en kısa sürede profesyonel ve etkili bakımı cildinize taşıyor.

Foreo Bear

Dünyanın en hızlı büyüyen güzellik teknolojisi markası FOREO hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki büyüme ve yeniliklerden haberdar olmak için www.foreo.com adresini ziyaret edin veya @FOREO’yu takip edin.

Daha fazla medya bilgisi, yorum veya röportaj için lütfen bizimle pr@foreo.com adresinden iletişime geçin.

Foreo Bear yüz masajı özellikleri

She and Girls Şubat 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024