Flormar Anneler Günü Kampanyası ile anneler çok renkli!

Flormar, Anneler Günü’nde annesine en renkli ve en trend ürünleri hediye etmek isteyenler için 5 – 16 Mayıs boyunca geçerli olan %40’a varan indirim fırsatı ile bu özel ve anlamlı alışverişte oldukça
cazip avantajlar sağlıyor. Flormar Anneler Günü Kampanyası

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Renkli ürünleri ile kadınlara eğlenceli, keşfetmeye ve yaratıcılığa açık bir dünya sunan ve makyaj denince akla gelen ilk marka olan Flormar, 5 – 16 Mayıs tarihleri arasında, tüm ürünlerde geçerli olan %40’a varan indirimle, annelerinin güzelliğine güzellik katmak ve onlara en güzel hediyeleri almak isteyenleri sevindirirken, birbirinden çeşitli ürünleriyle yine makyaj severlerin favorisi oluyor.

Bu Anneler Günü’nde anneniz mis gibi koksun istiyorsanız, Flormar’ın eşsiz koku notalarından oluşan parfümleri Paradise ve Fancy ile annenizi çok mutlu edeceksiniz.

Flormar Anneler Günü Kampanyası

Pandemi döneminde annenizin her zaman yanında taşıyabileceği 3 farklı koku çeşidinden oluşan Flormar kolonyalarını da Anneler Günü’nde annenize hediye edebilirsiniz. Ayrıca rujdan maskaraya, fondötenden göz farına, rengarenk ojelerden dudak kalemlerine kadar binlerce renkli ve trend makyaj ürünleri de %40 indirim fırsatı ile annesine hediye alırken kendisini de unutmak istemeyenler için Flormar’da!

Hediye alışverişinizi kolaylaştıracak, Flormar ürünlerini tüm renkleriyle ve güvenle denemeyi sağlayan Flormar Sanal Makyaj, makyaj severlerin pandemi boyunca mağazada yaşadığı alışveriş deneyimini de daha güvenli hale getiriyor.

Ürünün kendinde nasıl duracağını kişinin birebir fotoğrafı üzerinden artırılmış gerçeklikle gösteren uygulama, beğenilen ürünün renk alternatiflerini de kolaylıkla ve hızla denemeyi sağlıyor. Makyaj severler dilerlerse kendi fotoğraflarını yükleyerek veya anında çekerek, dilerlerse sistemdeki model fotoğraflarına ürünleri uygulayabiliyorlar.

5 – 16 Mayıs 2021 tarihleri boyunca, Flormar mağazaları, flormar.com.tr ve mobil uygulama üzerinden yaptığınız tüm Anneler Günü alışverişlerinizde kullanabileceğiniz %40’a varan indirim kampanyasını kaçırmayın!

Flormar Anneler Günü Kampanyası

She and Girls Mayıs 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!