FLO’dan miniklere soğuk kış günlerinde sıcacık botlar

Çocukların heyecanla beklediği karlı günlere ebeveynler, FLO ile hazırlık yapıyor.
FLO’nun yeni sezon çocuk koleksiyonunda yer alan kar botları, rahat ve güvenilir adımlar atmayı sağlarken, içi kürklü modeller çocukların ayaklarını soğuk kış günlerinde sıcacık tutuyor. Koleksiyonda yer alan birbirinden farklı ve eğlenceli tasarımlara sahip lisanslı botlar ise miniklerin adımlarına renk katıyor. Herkesin ayakkabıcısı FLO, kış sezonu koleksiyonu ile büyüklerin olduğu kadar çocukların da beğenisini topluyor. FLO Çocuk Kış Koleksiyonu’nda yer alan kar botları karlı kış günlerinde çocukların ayaklarını sıcacık tutarken rahat ve güvenli adımlar atmalarını sağlıyor. FLO kış sezonu koleksiyonu

çizme

FLO’nun çocuk kar botları, kauçuk yapılarıyla su geçirmezken dişli taban özelliği sayesinde karlı havalarda yürüme kolaylığı sağlıyor. Spider Man, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Frozen, Winx ve Cars gibi sevilen animasyon karakterlerin yer aldığı botlar çocukların dikkatini çekiyor.
Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo, Dockers By Gerli ve Mercedes gibi kendi kategorisindeki lider markaların yanında pek çok global markanın en yeni ve cazip fiyatlı ayakkabı modellerini daha yakından görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

FLO kış sezonu koleksiyonu

SHE AND GIRLS BAHAR 2024