Bu serum serisiyle cildinizde devrim yaratın

Holistik güzellik kavramının en önemli temsilcisi Fiolas; Vegan içerikli yeni anti-aging serum serisiyle ezberleri bozuyor. Fiolas vegan içerikli serumları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Fiolas’ın felsefesi temelde; cildin doğal işlevini desteklemeye ve cildin canlılığının, esnekliğinin kusursuz devamlılığına dayanıyor.

‘Öz bakım’ kavramını da bütünsel bir şekilde benimsiyor Fiolas… Cildin; bedenin ve ruhun sağlıklı olmasıyla daha da güzelleşebileceğine dikkat çeken marka; yeni serum serisiyle Glutatyon, Resrevatrol ve Astragalus özlerini en etkili şekliyle cildinize armağan ediyor!

Kozmetik dünyasının hızlı değişen dinamiklerini en etik şekilde marka DNA’sıyla bütünleştiren Fiolas; bütünsel sağlık için gerekli olan mucizevi 3 etkiyle ürün yelpazesini zenginleştiriyor.

Fiolas Astragalus Serum; %100 doğal içeriği ve Astragalus özünün etkisi ile yaşlanmaya meyilli cilt hücrelerini yeniler. İlk kullanımdan itibaren cildini sıkılaştırır, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Cilt yüzeyindeki nemi dengeler ve yağlandırmadan nemlendirir.

Fiolas Astragalus Extract Anti-Aging 3.250 TL

Sivilce ve akne lekelerinde cilde dost bakım sağlar. Yanak boyun gibi bölgelerde sarkmalara karşı bakım yapar. Astragalus (Geven Otu) bitkisinden elde edilen extract ve organik sığla yağı, (‘Boswellia Carterii Oil) ile özel olarak formüle edilmiştir. Cilde canlı bir görünüm veren vegan içerikli bu özel serum; temiz cilde gündüz ve gece 2 seferde uygulanır.

Fiolas Resveratrol Serum; mucizevi siyah üzüm çekirdeğinin bünyesinde bulunan Resveratrol maddesi ile cilde bakım sağlarken, cilt elastikiyetini maksimum seviyeye taşır. İçeriğinde yer alan Rosa Canina extract ile cildin ışıltılı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Son yıllarda giderek artan cilt tonu eşitsizliği sorununu kökten çözümleyen Fiolas Resveratrol serum, özel formülüyle cildi yağlandırmadan nemlendiren mucizevi bir serum olma özelliğini taşır.

Fiolas Resveratrol Extract Anti-Aging 3.250 TL

Resveratrol siyah üzüm çekirdeğinde ve kabuğunda, özellikle stres altında yetişen siyah üzüm içerisinde bulunan antioksidan maddeye sahiptir.

Siyah üzüm çekirdeği ve kabuğundan özenle elde edilen Resveratrol cilde uygulandığında özellikle yoğun stresin neden olduğu solgun cilt yüzeyini canlandırır. Gece kullanıldığında bebek kolajen etkisinin hissedilmesine yardımcı olur.

Fiolas Glutatyon Serum; Hyalüronik Asit ve Koenzim q10 ile güçlendirilmiş formül ve içeriğinde bulunan Glutatyon sayesinde cildinizin beslenmesine ve onarımına yardımcı olur.

Cilt tonunun eşitlemesinde oldukça önemli bir etkiye sahip olan Fiolas Glutatyon Serum; beden sağlığına oldukça iyi gelen ‘glutatyon’ takviyesini vegan formülasyonuyla direkt olarak cilde uygulanmasına imkan tanır.

Fiolas Glutatyon Extract Anti-Aging 2.950 TL

Göze çarpan en önemli bileşeni, anti-inflamatuar, antioksidan ve besleyici özellikler de dahil olmak üzere güçlü cilt faydalarına sahip, günümüzde damar yoluyla takviye olarak alınan popüler bir süper bileşen olan glutatyondur.

FIOLAS Glutatyon serum en önemli özelliği yaşlanma veya uzun süre bakımı ihmal edilmiş ciltlerde oluşan kararmalara karşı bakım sağlanmasına yardımcı olur. Cildin oksijen almasını sağlar.

Tam bir detoks etkisine sahiptir. İlk kullanımdan itibaren canlı parlak bir görünüm sağlar. Gözenekleri sıkılaştırır. Gün içinde karşılaşılan olumsuz çevre koşullarına karşı cildi korumaya katkı sağlar.

Fiolas; daha canlı, sağlıklı ve iyi hissettiren bir cilde sahip olabilmenin etik ve saygılı yollarını özveriyle aramaya devam ediyor. En özel formülleri, en gelişmiş teknolojik destekle geliştiren marka, holistik güzellik kavramına kattığı değerlerle adından söz ettiriyor.

Fiolas’ın yenilik ve doğaya sahip çıkan dünyasını keşfetmek için www.fiolas.com ‘u ziyaret edebilir ya da mağazalarından özel danışmanlık alabilirsiniz.

Fiolas vegan içerikli serumları

She and Girls Nisan 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM