Boyner, Milli Yüzücü Emine Avcu’nun hayaline ortak oldu!

Boyner, ampüte milli yüzücümüz Emine Avcu’nun hayaline ortak oldu. Emine Avcu Boyner moda çekimi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Katıldığı bir haber programında farklılıklarından dolayı insanların kendisini sanki podyumdaymış gibi izlediğini, bir gün gerçekten mankenlik yapmak istediğini dile getiren Emine Avcu’ya kulak veren Boyner, milli yüzücünün hayalini hayata geçirdi. Emine Avcu, Boyner ile gerçekleştirdiği moda çekimi aracılığıyla hayallerinin peşinde koşanlara ilham ve cesaret verdi.

Toplumsal cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik, iyiliği yayma, kapsayıcılık ve gençlik odaklı projeleriyle farkındalık yaratmayı hedefleyen, ilham ve cesaret veren hikayelerin daha geniş kitlelere yayılmasına aracı olan Boyner, yepyeni bir hikayeye tanıklık etti.

Emine Avcu x Boyner

21 yaşına kadar hayatında hiç suya girmemiş ancak sonrasında yüzme alanında önemli başarılar elde etmiş ampüte milli yüzücü Emine Avcu’nun hayat hikayesinden etkilenen Boyner, Avcu’nun hayalini gerçekleştirmek için harekete geçti.

Boyner, sol kolu ve iki bacağı olmadan dünyaya gelen mili yüzücü Emine Avcu ile gerçekleştirdiği moda çekimiyle Emine Avcu’nun hayaline ortak olurken, pes etmeden çalışılırsa karşılaşılan engellerin aşılabilir olduğuna dikkat çekmek istedi.

Doğayı bilimle buluşturan marka “THE M”

“Yolda yürürken insanlar sanki podyumda yürüyormuşum gibi bana bakıyor. Ben de bir gün gerçekten mankenlik yapıp podyumda yürümek istiyorum.” diyen Avcu’nun sözlerinden ilham alınarak yapılan moda çekiminde Avcu, sporcu kimliğinin dışında bambaşka bir deneyim yaşadı.

Yaşadığı moda çekimi deneyiminden oldukça mutlu olan Avcu: “Düşünebilme yetisi elimizdeki en büyük yeti. Elimizden ne geliyorsa yapmalı ve yaşamla mücadele etmeliyiz. Katıldığım bir televizyon programında hayalimi çok kısaca anlatmıştım.

Emine Avcu x Boyner

Bunun sonrasında, ülkemizin en önemli markalarından olan Boyner’in bana ulaşması beni son derece heyecanlandırdı. Hayal ortağım olmalarından ve yaşattıkları bu deneyimden ötürü sevgili Boyner ekibine ve Değerli Cem Boyner’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Boyner Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu, Emine Avcu’nun hikayesinin hayallerine kavuşmak isteyenlere ilham olacağına dikkat çekerek; “Boyner uzun yıllardır marka özünde “iyilik ve cesaret” olan, iyiliğin yayılmasına aracılık eden bir marka.

Emine Avcu’nun hikayesi bizi çok etkiledi ve cesaretlendirdi. Hayal etmenin, hayaller için çok çalışmanın, engellere takılmadan mücadele etmenin değerini muhteşem bir başarı hikayesi ile hatırlattı. Şimdi biz de Emine ile birlikte daha geniş kitlelere, özellikle de gençlere nelerin yapılabileceği konusunda umut aşılamanın heyecanında buluşuyoruz.

Bu hayal ortaklığı ile farkındalık oluşturmak, ilham ve cesaret vermek en büyük dileğimiz. Diğer yandan kadına, spora, sporcuya önem veren bir marka olarak Emine’nin hayat hikayesi bizi inanılmaz etkiledi. Çalışmamız Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanımız ve CEO’muz Cem Boyner’in bir haber programında Emine’nin röportajına rastlaması ve bizlere “Emine’nin bu hayalini nasıl gerçekleştiririz?” diye sormasıyla başladı.

Ortaya ilham veren, cesaret veren Emine için de Boyner için de mihenk taşı olan keyifli bir çalışma çıktığını düşünüyoruz. Emine çok etkileyici, çok gerçek, çok eşsiz bir başarı hikayesinin kadın kahramanı. Ve bizce model olmak Emine’ye inanılmaz yakıştı. Emine’nin hikayesi aracılığıyla birçok gence ilham, cesaret ve umut verebilme fırsatını yakalayacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

Emine Avcu ve Boyner ilham ve cesaret veren bu çalışma ile vazgeçmeyenlerin yeni eşsiz hikayelerinin ilk tohumlarına ışık tutmayı hedefliyor.

Emine Avcu Boyner moda çekimi

he and Girls Haziran 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024