Bu Sevgililer Günü’nde saçınıza hak ettiği sevgiyi gösterin

Türkiye’de yapılan araştırmalar, kadınların saçlarına zarar geldiğine inandıkları durumlarda ilk sorumluyu yüksek ısı olarak tanımladıklarını ortaya koyuyor. Dyson Airwrap saç şekillendirici

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Kadınlardaki saç tipi çeşitliliğinin de fazla olduğu göz önünde bulundurulduğunda, şekillendirme için farklı ürünlere ve ısı seviyelerine ihtiyaç oluyor.

İnce telli saçlar daha düşük ısı seviyesinde kurutma ve şekillendirmeye ihtiyaç duyarken, kalın telli saçlar daha yüksek ısıya ihtiyaç duyuyor.

Yanlış ürün ve ısı seviyesi uygulamaları saçlarda hasar oluşturduğundan, saçınıza en uygun ürünü ve ısıyı uygulamak oldukça önemli.

Saçı aşırı ısı hasarından korumak için tasarlanan Dyson saç bakım serisi, farklı ısı ayarları, hassas tasarımlı başlık ve aksesuarlarıyla, saç sağlığından ödün vermeden çeşitli saç stilleri yaratmanıza yardımcı oluyor.

Dyson saç bakım ürünleri, ikonik tasarımları ve saç sağlığını korumaya yönelik teknolojileriyle adından söz ettirirken en özel günlerde kendine ve sevdiklerine hediye almak isteyenlerin tercihi oluyor.

Bu Sevgililer Günü’nde Dyson tasarımı deri saklama kutusu ile sunulan Dyson Corrale kablosuz saç düzleştirici ve birbirinden farklı aksesuarlarıyla her saç tipine hitap eden Dyson Airwrap saç şekillendirici ile saçınıza hak ettiği sevgiyi gösterin.

Dyson Corrale kablosuz saç düzleştirici

Tüm saç tipleri için uygun olan Dyson Corrale saç düzleştirici, ısıya olan bağımlılığı azaltmak üzere tasarlanmış, öncü esnek bakır plaka teknolojisi sayesinde, her geçişte saç tellerine eşit şekilde ısı ve gerginlik uyguluyor.

Dyson’ın 4 hücreli lityum iyon pil teknolojisiyle bir araya gelen Dyson Corrale saç düzleştirici, kablosuz performans sunarak, dilediği yerde stilinden ödün vermeden ısının verdiği hasarı azaltarak saçlarını şekillendirmek isteyenler için en güzel hediye seçeneği haline geliyor. Aynı zamanda, saniyede 100 kez sıcaklık ölçen bir platin sensör kullanarak üç hassas ısı ayarı sunuyor.

Ayrıca, bu Sevgililer Günü’nde Dyson tasarımı deri saklama kutusu ile sunulan Dyson Corrale saç düzleştiriciyi Dyson Demo Store’lardan ve Dyson.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Dyson Corrale Kablosuz Saç Düzleştirici

Dyson Airwrap saç şekillendirici

Saç şekillendirmek, saça zarar vermekle aynı anlama gelmemelidir.

Bu felsefeden yola çıkarak tasarlanan Dyson Airwrap saç şekillendirici, “akıllı ısı kontrolü” teknolojisiyle kullanıcıların istedikleri saç stilini daha düşük bir sıcaklıkta elde etmelerini sağlayarak saçın aşırı ısıdan zarar görmesini engelliyor.

Dyson Airwrap şekillendiricinin kalbinde, Coanda efekti olarak bilinen bir fenomen yaratmak için kullanılan Dyson Dijital Motor bulunuyor.

Coanda efekti, hava bir yüzey boyunca yüksek hızlı şekilde sürüklendiğinde ortaya çıkıyor ve basınçtaki farklılıklar nedeniyle hava akımı bir yüzeyi takip ediyor.

Göz çevresi kırışıklıklarınıza onunla son verin

Bu ilkeden yararlanan Dyson’ın aerodinamik ekibi, saçı yalnızca ısıyla birleşen havayı kullanarak şekillendirmenin bir yolunu keşfetti.

Sonuç olarak ürün, bukle, dalgalı veya düz bir görünüm elde etmenize veya saçınızı kurutmanız için aşırı ısı hasarını engelleyerek şık bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Saç uzunluğunuza ve dilediğiniz stile göre, ürününün uzun ve kısa başlıklarından en doğrusunu seçmekse size kalıyor.

Dyson saç bakım ürünlerini detaylı incelemek veya satın almak için Dyson Demo Store veya Dyson.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Dyson Airwrap saç şekillendirici

She and Girls Ocak 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde