Disney x Givenchy Kapsül Koleksiyonu Beymen İstinyepark’ta!

Givenchy ve Disney’in Ay Yeni Yılı ve Disney’in 100. yılı kutlamaları için tasarladığı, Şanslı Tavşan Oswald’in başrolde olduğu, sınırlı sayıda üretilen Disney x Givenchy Kapsül Koleksiyonu, Beymen İstinyepark’ta exclusive olarak modaseverlerle buluşuyor. Disney x Givenchy Beymen İstinyepark

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Walt Disney Company’nin 100. kuruluş yıldönümünü kutladığı 2023 yılında, Şanslı Tavşan Oswald, Tavşan Yılı öncesinde zamanın pop kültürüne yeniden dahil olmak üzere Disney arşivlerinden çıkıyor.

Disney X Givenchy

Walt Disney ve stüdyosundaki sanatçılar tarafından yaratılan ve Mickey Mouse’un zeki ve eğlenceli öncüsü olarak bilinen Oswald, karakter animasyonu tarihinde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Walt Disney Animasyon Stüdyoları, yaklaşık 95 yıl sonra ilk kez geçtiğimiz Aralık ayı başlarında yepyeni bir Oswald kısa filmi yayınladı.

Givenchy Kreatif Direktörü Matthew M. Williams, koleksiyon için New York, Paris, Los Angeles, Şanghay, Tokyo gibi dünyanın dört bir köşesinden ilham aldı. İş birliği için Disney ile birlikte çalışan Williams, Oswald’ın muzip, yüksek enerjili mizacını, kendisinin Givenchy’ye yön veren estetik anlayışıyla harmanlayarak macera ruhunu yansıtan, koleksiyonluk parçalardan oluşan kapsül koleksiyon ile “türünün tek örneği bir dünya turu” yarattı.

Disney X Givenchy

Kampanya ve Oswald’ın dünya turu, Walt Disney Animasyon Stüdyoları ile sanat yönetmeni ve fotoğrafçı Julian Klincewicz’in iş birliğiyle hazırlanan bir karma gerçeklik kısa filminde hayat buluyor.

Bu yeni̇ kısa filmde, dünyaca ünlü yetenekler Madeleine Petsch, Amber Liu ve Alton Mason da Şanslı Tavşan’la beraber maceranın tadını çıkarıyor. Los Angeles’taki El Capitan tiyatrosundan başlayan yolculuk, Şanghay, New York ve Tokyo’ya uzanacak ve Paris’teki Givenchy Modaevi’nde son erecek.

Disney X Givenchy

Koleksiyonun temel ürünleri arasında spor ceketler, oversize gömlekler, tişörtler şort takımlar, denim parçalar, sweatshirt ve eşofman takımları yer alıyor.

Disney x Givenchy’nin neşeli tasarımlardan oluşan koleksiyonluk aksesuarları; tenis ayakkabılarından tote çantalara ve küçük boy çapraz çantalara, kart taşıyıcılardan telefon kılıflarına, kulaklık kutularına ve şapkalara kadar uzanan geniş bir yelpazede sunuluyor.

Hayranları, Snapchat üzerinden Oswald World Painter AR lensi ile dijital bir yolculuk yaparak bu kutlamaya katılabiliyor.

Sevgililer Günü’ne özel derin ve yoğun kokulardan oluşan kolonyaları keşfedin!

Bu lens kullanıcıların gökyüzünü boya, stensiller ve Oswald’un Givenchy turunda seyahat ettiği beş şehri vurgulayan pasaport damgalarıyla renklendirmelerine olanak tanıyor. Lens, kullanıcıları kapsül koleksı̇yon hakkında daha fazla bilgi̇ edinmek üzere Givenchy sı̇tesı̇ne yönlendı̇riyor.

Disney x Givenchy Kapsül Koleksiyonu’nu, Beymen İstinyepark’ta keşfedebilirsiniz.

Disney x Givenchy Beymen İstinyepark

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024